Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Interfejs do 600 pln 2013/03/15 12:45 #19835

  • hiphop14
  • hiphop14 Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania: 1
Myślę ze na Win 8 powinien działać prawidłowo, ogółem system wydaje się być bardziej stabilniejszy, jak nie będzie działał to zrobię formata choć boję się o projekty, pomimo skopiowanych na dysk zewnętrzny sampli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Interfejs do 600 pln 2013/03/15 14:08 #19840

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wiesz, chodzi o to, że nie jest wspierany, no ale nie wiadomo. Mam propozycje - zobacz sam już teraz czy działa. Przed podłączeniem urządzenia i tak trzeba zainstalować sterowniki. Możesz je pobrać z internetu ze strony którą podaje poniżej i sprawdzić czy instalacja przebiegnie pomyślnie, czy nie wyskoczy jakiś komunikat, że Win 8 nie jest obsługiwany itd. Po prawidłowej instalacji w zasobniku systemowym pojawia się ikona która prowadzi do ustawień (są też w panelu sterowania) bufora i ewentualnie częstotliwości. Powinien się tam wyświetlać status offline bez podłączonego urządzenia.

avid.force.com/pkb/articles/download/Fast-Track-USB-Drivers

Jak widać ostatnia wersja to 6.0.6 z dnia 21 Grudnia 2010 roku i oficjalna lista obsługiwanych systemów to Windows XP SP3, Windows Vista 32-Bit SP1, Windows Vista 64-Bit SP1, Windows Vista 32-Bit SP2, Windows Vista 64-Bit SP2, Windows 7 32-Bit, Windows 7 64-Bit, Windows 7 32-Bit SP1, Windows 7 64-Bit SP1.
Za tę wiadomość podziękował(a): hiphop14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Interfejs do 600 pln 2013/03/15 14:28 #19843

  • hiphop14
  • hiphop14 Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 176
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zainstalowało się poprawnie bez jakichkolwiek przeszkód :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena