Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kontroler MIDI - sterowanie parametrami w Fl Studio 2011/08/15 18:28 #13445

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
M.in dlatego że to ma obudowę i zewnętrzny interfejs obsługi... :D Nie ma co się łudzić, zewnętrzne audio interfejsy zawsze będą droższe.

Dla mnie patchbay dla mnie wygląda tak:



Wychodzi na to że jest to to samo co krosownica. Jest to bodajże Neutrik czyli najlepsza jakość złączy... :]
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Kontroler MIDI - sterowanie parametrami w Fl Studio 2011/08/15 19:09 #13446

  • Mateo88
  • Mateo88 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
No wlasnie te zewnetrzne interfejsy sa takie bardziej użytecznosciowe ze tak powiem tzn latwiej sie nimi steruje..chociaz tez sie pewnie maja jakis control panel w systemie w komputerze..ta delta ktora posiadam tez przeciez wystepuje w wersji "rackowej" ale akurat ja mam zwykla pod PCI z koncowka LT jako model..
Ale zastanawia mnie jedno czy tego typu interfejsy sa i pod Fire Wire i pod usb czy np czesc wystepuje tak jak w przypadku delty ze jest tez karta PCI i jest polaczenie za pomoca szerokiego przewodu - tasmy i w ten sposob sygnal trafia do komputera..jakos tak nie mam przekonania co to transferu usb albo fire wire..ale moze to blad..tylko wlasnie dzisiaj juz te karty PCI sa wypierane przez wszystkie takie zewnetrzne..
A np nie wiem co sie dzieje z ta Delta ze takie ma rozne zawieszenia..tzn niby nie zawiesza sie ale zmienia samemu Sample Rate przez co nie mozliwe staje sie dzialanie na aplikajach z ASIO..

a ta krosownica to jest to o czym myslimy, przydatna rzecz i ciekawa, musialbym sie tez tym zainteresowac:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena