Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Presonus Studio One Artist za jedyne $20,11 2011/01/12 15:02 #10750

  • HeavyBeats
  • HeavyBeats Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na stronie ->www.presonus.com/namm/ znajduje się bezpośredni link do tej oferty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Presonus Studio One Artist za jedyne $20,11 2011/01/12 15:39 #10751

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dzięki za informację, nie wiedziałem o tej promocji :). Niestety muszę coś napisać ku przestrodze.

Testowałem program przy okazji One Boxa który oferował PreSonus (Interfejs + Studio One Artist + Słuchawki + Mikrofon). Szczerze mówiąc zawiodłem się. Ktoś może powiedzieć - koleś, co Ty gadasz? Przecież za 20$ tylko brać! W sklepie jest warty 799zł!

No niestety. Jak dla mnie nie opłaca się brać nawet za 20$, chyba, że tylko po to aby zrobić upgrade do wersji Pro za 199$ (taniej niż od razu Pro). Ten program kosztujący 799zł jest dla mnie absurdem wszech czasów i będący na pozycji co najmniej TOP5 ;).

Wersja Artist jest okrojona z dosyć dużej ilości wtyczek masteringowych i w ogóle efektów oraz zawiera 3 (tak, trzy) instrumenty, w tym jeden czy nawet dwa to samplery, a trzeci prosty syntezator. Kruszek w tym taki, że wersja Artist NIE OBSŁUGUJE ŻADNYCH ZEWNĘTRZNYCH WTYCZEK ANI PORTÓW JAK REWIRE. Pogrubione tak na wszelki wypadek ;). Reason też oczywiście jest zamknięty co dla mnie jest poważną wadą, ale on ma przynajmniej dobre narzędzia i dużo instrumentów/syntezatorów, a w Artist mamy właściwie 1 lipny. Co oznacza, że elektronicy wytwarzający brzmienia przy pomocy komputera mogą zapomnieć o tym DAWie w tej wersji. Jeżeli ktoś tylko nagrywa ślady wokalu, gitary i inne to jak najbardziej dobre rozwiązanie, przyda się na pewno, ale chyba tylko do tego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Presonus Studio One Artist za jedyne $20,11 2011/01/12 16:16 #10752

  • HeavyBeats
  • HeavyBeats Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
na tej stronie -> forums.presonus.com/posts/list/4850.page można zobaczyć porównanie wersji Pro i Artist, żeby nikt nie kupował kota w worku :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez HeavyBeats.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena