Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/08 23:36 #10415

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Nosisz się z zamiarem kupna Fl Studio 10 (który spodziewany jest w pierwszym kwartale 2011 roku) a nie chcesz przepłacać zapisz się do grupy chętnych na zakup programu. Ostateczna cena jaką osiągnie aplikacja uzależniona będzie o ilości chętnych wyrażających chęć zakupu Fl Studio.



Źródło: Image Line (forum)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 00:46 #10416

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Pomysł dobry, ale ja już mam 8 wersję w boxie T_T...

Promocja nie oznacza chyba, że wersja 10 nie będzie dostępna w dożywotniej aktualizacji i będzie trzeba ją kupić osobno? No bo przecież nikt kto już nie jest ich klientem forum nie używa bo nie ma takiej potrzeby więc nowi nie dowiedzą się o tej akcji. Nie podoba mi się to. O_o

Tak samo pitcher i newtone - mają być sprzedawane osobno i dostępne jedynie jako wersja demo. No to ja się pytam to w takim razie wniesie 10 wersja programu?! Nowe skróty klawiszowe? Jeszcze bardziej nie podoba mi się to...

Chociaż aktualizacji też nie mam (jeszcze, zobaczymy co 10 wniesie).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 08:03 #10417

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Wersja dziesiąta na pewno będzie dostępna w dożywotniej aktualizacji, inaczej aktualiazcja ta nie nazywała by się dożywtnią:) a promocja skierowana jest do nowych klientów.

Tak jak pisałem już wcześniej prawdopodobnie Image Line nie postawiła jeszcze kropki nad 'i" coś przed nami ukrywa - myślę że coś ekstra - no ale przekonamy się o tym niebawem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 11:13 #10418

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zaiste, dobry chwyt marketingowy. Mozliwe, ze klienci zleca sie jak pszczoly do miodu, bo taka promocja nie trwa wiecznie :D Chec posiadania wezmie gore nad zdrowym rozsadkiem, ale badz co badz, cena Frutka i tak nie jest wysoka, jak na profesjonalny soft. Nie wiem jak IL sie to oplaca. Moze u nich dominuje zdrowy rozsadek? Majac na uwadze ceny konkurencji, chca pokazac "My jestesmy najlepsi i najtansi!"
N.E.X: Wiele juz zostalo wprowadzone, wiec, zeby nie zatrzymac sie w rozwoju, dozuja atrakcje po trochu wraz z kazda wersja :D Nie licz na przelom :D
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 12:09 #10419

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Krzycyt- IL się to będzie bardzo opłacać. Najpewniej wiele osób zamiast spiracić FL 10 po prostu go kupi z myślą- ŁAŁ! FL 10 ZA PÓŁ CENY! FUCK YEAH!

Jak dla mnie obecnie jest przystępny cenowo... Ale jak za pół ceny to się nie będę dwa razy zastanawiać :)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 12:34 #10420

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
Co fakt, to fakt :D Byle nie zadziałało tu takie prawo rynkowe, że ze wzrostem popytu wzrasta cena :D Ktoś kupi 10, powie innemu: "Stary, słuchaj jaka okazja". Ów przekaże dalej, dalej, dalej... Tłumy ruszą na zakupy, a tu ZONK - koniec promocji, płacimy więcej i to nawet niż było wcześniej, zanim oferta się pojawiła. Oby czarny scenariusz się nie sprawdził, bo planuję kupić, ale dopiero w połowie przyszłego roku. Cholerny problem pustego konta.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 14:07 #10422

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie sprawdzi się, nie powinni podnieść ceny potem ;). To jest promocja typu hurtowego, którą niedawno IK Multimedia zrobiło. Im więcej osób zgłosi chęć kupna tym większe będą rabaty. Są jakieś progi, aby osiągnąć 50% dla każdego musi zgłosić się dużo osób (i nie czekać do ostatniej chwili). To dobra promocja bo Image Line dostaje od razu zastrzyk gotówki na swoje działania, a klienci produkt za pół ceny który właściwie nie kosztuje w danym momencie nic bo jest wirtualny, tzn żadnych kosztów magazynowania, dystrybucji itd. Cała kasa wpada do nich ;). Wszyscy są zadowoleni. Żałuję tylko, że nie nabyłem Maximusa w ich promocji 49$, za długo się wahałem, a dopiero teraz doceniłem jego moc... O_o

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:FL Studio 10 za 50% ceny 2010/12/09 22:10 #10423

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Warto temat uzupełnić o informacje iż zapisy trwają do 20 grudnia. W najlepszym wypadku za FL Studio Producer edition zapłacimy 99 dolarów, natomiast za Fruity edition tylko 49 zielonych, + Lifetime Free Updates!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena