Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/07/14 21:40 #12973

  • K4mi1o0tr11
  • K4mi1o0tr11 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
hmm no fakt, nie przyjrzałem się jeszcze wersji demo dziesiątki :) Zwracam honor. Teraz jeszcze sciągne demo tego reapera. Mam sporo wersji freewareowych wtyczek. (Kilkaset) Ableton i FL łapały zwiechę zobaczymy jak da radę reaper

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/07/14 23:22 #12975

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Skoro potrafi wszystko to w jaki sposób zsynchronizuję video z obrazem? Ma odtwarzacz video, markery i linie czasu z dokładnością do klatki? Jak i wcześniejsze problemy jak załadowanie własnych bibliotek.

Nie jestem haterem, jestem realistą i fakt jest taki, że Reason nie potrafi wszystkiego ;). Ty z kolei wyznajesz poglądy fanowskie i widzisz same plusy a minusy są "nieważne" i idą na korzyść programu, bo zamknięte kompletne środowisko, dlatego się nie dogadamy, ale proszę, nie mów, że potrafi wszystko, bo tak niestety nie jest. Gdyby tak było dawno bym z niego korzystał, jak i wiele innych osób.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/07/14 23:33 #12976

  • K4mi1o0tr11
  • K4mi1o0tr11 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
jeżeli mamy mówić o muzyce (tylko) to czego nie może ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/07/15 00:07 #12977

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Synteza =/= cała muzyka, to tylko wycinek, który nie każdego interesuje. Choćby prosty przykład - nagrać gitarę albo flet? Dopiero od wersji 6 mógłbym tego dokonać, ale po co mam zmieniać oprogramowanie, skoro mam to samo a nawet więcej w postaci niczym nieograniczonych bibliotek i narzędzi zewnętrznych (od dawna).

Inna kwestia - skoro nie ma nagrywania to jest chociaż możliwość podłączania zewnętrznych urządzeń? MIDI wyjście i wejście w audio, albo jakaś inna synchronizacja sprzętowych instrumentów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/07/19 15:24 #13025

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Poniżej ceny poszczególnych wersji:
  1. Reason 6: 405 Euro / USD $449.
  2. Reason Essentials: 279 Euro / USD $299.
  3. Reason 6 aktualizacja z dowolnej wersji: 149 Euro / USD $169.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/09/22 05:43 #13855

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Reason v6.0 za 1 dolara? - tak to możliwe. Wystarczy być właścicielem oprogramowania Record–Reason Duo , aby móc dokonać aktualizacji za dowolną wybraną przez siebie cenę nie niższą niż 1 dolar/1 euro.
Oferta obowiązuje do od 30 września do 31 października 2011.
Właściciele starszych wersji Reasona i jednocześnie nie posiadający aplikacji Record mogą zakupić aktualizację (wersja pudełkowa) za €149/$169

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2011/09/29 20:02 #13904

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Na stronie producenta oprogramowania Reason odliczanie trwa- w chwili kiedy piszę te słowa pozostało 2 godziny do.... no właśnie do czego - czym tym razem zaskoczy nas Propellerhead?
Czyżby Record w wersji 2.0?
Odpowiedź za 2 godziny:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Reason 6 - czyli czym być może zaskoczy nas Propellerhead 2012/06/11 13:45 #16362

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Reason 6.5 firmy propellerheads nadchodzi.
Aplikacja wydana zostanie jednocześnie z rozszerzeniem Polar stanowiącego zestaw efektów audio. Premiera planowana jest jeszcze w bieżącym miesiącu.
Wszystkich wielbicieli Reasona zachęcam do śledzenia strony producenta .


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena