The Namm Show 2016 - święto muzyków już blisko The NAMM Show 2024 - święto wszystkich muzyków, podczas którego przez trzy kolejne dni będziemy świadkami nowych technologii, którymi kusić nas będą producenci oprogramowania oraz sprzętu przez cały 2024 rok. Ubiegłoroczne święto odnotowało niemal 50000 odwiedzających. W tym roku przewidyje się że tych będzie o 60% więcej.

Analizując obecne trendy, którymi podążają Kalifornijskie targi większość nowych technologii i informacji nie jest ujawniana podczas wydarzenia ale komunikowana w sieci. Nie należy zatem liczyć na wiele niespodzianek czy zaskoczeń. Targi pełnią obecnie funkcję edukacyjną oraz pozwalają na budowanie partnerstwa.

The Namm Show To świetna okazja dla producentów sprzętu muzycznego na zaprezentowanie swoich najnowszych produktów, a dla zwiedzających niepowtarzalna okazja na obejrzenie, dotknięcie, ogranie czy sprawdzenie sprzętu. Zestawy perkusyjne, instrumenty klawiszowe, instrumenty szarpane, sprzęt studyjny, nagłośnienie i wiele więcej. Powierzchnia wystawowa przekracza  300000 m2!

The Namm Show 2019 - święto muzyków

Aby móc łatwiej poruszać się pod ogromnych halach, organizatorzy przygotowali aplikację na urządzenia mobilne NAMM Shows działającą na telefonach z systemem Androdid oraz iOS. Aplikacja ułatwi nawigotwanie dzięki implementacji mapki stylizywanej na tę z Google maps. Z łatwością odnajdziemy interesujące nas stanowisko, szybko zorientujemy się, gdzie aktualnie się znajdujemy (opcja Find Me). Możliwości aplikacji są o wiele większe.


NAMM Show (skrót utworzony z pierwszych liter: National Association of Music Merchants)  to organizowana co roku w kalifornijskim Anaheim a dokładniej w centrum konferencyjnym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Produktów Muzycznych (usytułowanym na przeciwko Disneylandu) cykliczna impreza, podczas której znane oraz mniej znane koncerny muzyczne zajmujące się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń studyjno - estradowych oraz oprogramowania muzycznego zaprezentują wszystko, na czym pracowali przez ostatni rok.
Anaheim, to miejsce w którym swoje światowe premiery zaprezentują największe, miejsce na które swój wzrok skupią pasjonaci, hobbyści, ludzie muzyki....

Dla nowych wystawców to znakomity sposób na zaistnienie na rynku muzycznym, zaprezentowaniu się szerszej rzeszy publiczności - dla zwiedzających - to możliwość spotkania oraz bezpośredniej rozmowy z  deweloperem ulubionej aplikacji czy instrumentu...

Tegoroczne targi odbywają się w dniach 25-28 styczeń 2024

Źródło: The Namm Show