arturia

Audio Plugin Deals udostępenił bezpłątnie pakiet wirtualnych instrumentów w ramach Arturia Analog Lab Intro francuskiej firmyArturia, która znana ze znakomitych klawiatur sterujących czy oprogramowania V Collection 9  

Analog Lab Intro to zbiór 500 brzmień pochodzących z 28 różnych wirtualnych instrumentów. Tę tylko przez określony czas można pozyskać bezpłatnie. Powyższa paczka to przedsmak tego co znaleźć możńa w pakiecie V Collection 9. Ten ostatni jest niestety bardzo drogi.

Poznaj również: Katalog VST the best freeware software studio według vsti.pl

Na pokładzie wersji Analog Lab Instro znalazło się miejsce na solidną przeglądarkę presetów. Dostępne brzmienia można poddać edycji przy pomocy 8 gałek sterujących sekcją efektów. Takie bogactwo presetów stanowi inspirację niezależnie od tego czy potrzeba nowoczesnych elektronicznych brzmień czy tych bardziej klasycznych. DLa tych, którym ciągle mało, mają możliwość rozszerzenia pakietu brzmień o dodatkowe paczki premium. Tych jest ogromny wybór.

Celem pozyskanie bezpłatnej kopii pakietu Arturia Analog Lab Intro, należy udać się na stronę producenta i kliknąć w przycisk Add To Cart

Po zakończeniu "procesu zakupowego" otrzymacie unikalny numer seryjny niezbędny do aktywacji bezpłatnej kopii oprogramowania po jego pobraniu.

 

analog-lab-intro

Oferta ważna wyłącznie do 24 czerwca 2022. Wtyczka jest kompatybilna z większością cyfrowych stacji roboczych I dostępna w formatach: VST, AAX, oraz AU.

Download: Analog Lab Intro (FREE @ Audio Plugin Deals)

Firma IK Multimedia udostępniła bezpłatnie bibliotekę: Art Deco Piano działającą w aplikacji SampleTank. Oferta dotyczy nowych jak i aktualnych subskrybentów newslettera i ważna jest do 3 sierpnia 2021.

Sprawdź również: SampleTank 4 Custom Shop 50 bezpłatnych brzmień (4GB próbek)

Art Deco Piano składa się z 600 multi-sampli, co przekłada się na 1 GB próbek. Producent zpróbkował pianino z Blüthner® PH Grand Piano rocznik 1930 wykorzystując do nagrań mikrofony Neumann TLM-170R oraz wysokiej jakości preampy.

Tytułowa biblioteka jest kompatybilna z wtyczką SampleTank 4 Custom Shop. Warto wspomnieć, że ta ostatnia dostarczana jest z pakietem 50 bezpłatnych brzmień.

Pobierz bezpłatnie Art Deco Piano. Link poniżej.

niFirma Native Instruments zaprezentowała bezpłatny pakiet KOMPLETE START w pełni kompatybnilny z popularnymi aplikacjami typu DAW działającymi w środowisku PC oraz Mac. Nie posiadasz aplikacji nadrzędnej? Zachęcam do pobrania bezpłatnych SONAR Platinum czy Tracktion Waveform Free 2021. KOMPLETE START to zbiór efektów oraz instrumentów w formatach VST, AU oraz AAX.

W pakiecie znajdziemy:

 • 6 instrumentów wirtualnych (wśród nich LazerBass, Carbon 2 oraz TRK-01 Bass)
 • 9 instrumentów opartych na gotowych próbkach
 • 2 jednostki efektów (między innymi kompresor Supercharger)
 • Ponad 1500 pętli audio (wybrane brzmienia z paczek The Band and World, Analog Dreams, Ethereal Earth, oraz Hybrid Key)
 • Bezpłatny Kontakt Player oraz moduł Reaktora

komplete-start

Większość oferowanego oprogramowania była udostępniona jakiś czas temu bez opłat, jednakże jako odrębne paczki. Obecnie mamy możliwość pobrania całości jednorazowo.

Przeczytaj również: Snare Designer od Native Instruments pobierz bezpłatnie 576 sampli WAV

Aby móc się cieszyć bezpłatną kopią pakietu KOMPLETE START, należy zarejestrować się na stronie producenta (link poniżej) i pobrać oprogramowanie Native Access license manager software. Po jego instalacji przechodzimy do menagera i logujemy się na konto firmy NI, z poziomu którego otrzymujemy możliwość zainstalowania poszczególnych elementów pakietu.

j1000Wpisując się na listę mailingową wydawcy magazynu Beat Magazin, otrzymasz anglojęzyczne wydane 182 bezpłatnie. W magazynie sporo materiałów w tym tytoriale, recenzje, wywiady. Tytułowe wydanie zawiera wtyczkę UDO Super 6.

Przeczytaj również: Beat Zampler zaktualizowane wydanie od Beat magazine VST4Free

W ramach paczki 11 GB kilka ciekawych syntezatorów: Retromod LoFreq Wired firmy Tracktion oraz monofoniczny Thorn Solo firmy DS Audio.

W wersji papierowej magazyn wysyłany jest w bezpłatną kopią syntezatora Waves Codex.

Próbki dostarczane przez firmę Tracktion to zbiór brzmień pochodzących z 11 hardwerowych syntezatorów, które wykorzystano do wykreowania Retromod LoFreq Wired.

Próbki pochodzą z lat 2009-2021 z poniższych instrumentów:

 • MFB Kraftzwerg
 • MFB Dominion 1
 • Doepfer Dark Energy II
 • AS Telemark V2
 • Make Noise 0-Coast
 • Antonus 2600
 • Pittsburgh SV-1
 • Arturia MiniBrute 2
 • Dreadbox Erebus V3
 • Behringer Neutron
 • Moog Grandmother

Retromod LoFreq Wired dostępny jest na platformy:  macOS, Windows, oraz Linux, w formatach AU, VST, oraz AAX

Thorn Solo to monofoniczny syntezdator działający w oparciu o 3 oscylatory. Wbudowane możliwości modulacyjne powinny przypaść do gustu osobom lubiącym eksperymentować z dzwiękiem. W szczególności polecam zapoznanie się z sekwencerem Glitch.

beat-free

 

Free Download (Pobierz za darmo 182 wydanie magazynu Magazine Beat )

0aKiedy piszę wszystkie mam na myśli szerokie spektrum pluginów a nie tylko jedna czy dwie wtyczki. W arsenale znajdziemy syntezatory, multeefekty, filtry I wiele innych. Wszystkie wtyczki oferowane są w 32/64-bitowym formacie VST i działają pod systemem Windows. W przypadku instrumentów wykorzystujących silnik Kontakta wymagana jest co najmniej 6 generacja tego samplera.

Poznaj również: Wszystkie wtyczki firmy Analog Obsession na licencji Donationware

oss-enterprize style=

Zamiast skupiać się na wszystkich udostępnionych wtyczkach w szczególności wyróżnię jedną. To Polyphenom 2 – hybrydowy syntezator operujący w oparciu o syntezy addytywną, subtraktywną oraz syntezę FM. Główny widok wtyczki składa się z dwóch ekranów. Z pomocą suwaków można precyzyjnie stroić poszczególne harmoniczne. Każdy z kanałów posiada kontrolę panoramy, głębokości modulacji.

Pobierz wszystkie wtyczki od Ocean Swift Synthesis bezpłatnie - link poniżej

Firma IK Multimedia (producent odpowiedzialny między innymi za wtyczkę SampleTank 4) udostępniła czołowy model wzmacniacza, pierwszy raz zaprezentowanego w roku 1987 (wykorzystywanego między innymi przez takie sławy jak: Eddie Van Halen, Eric Clapton czy Marka Knopflera).

Soldano SLO-100 przeznaczony dla wszystkich użytkowników aplikacji AmpliTube 5 (w tym bezpłatnej wersji AmpliTube 5 CS).

Oferta limitowana czasowo uwwzględnia wszystkie presety, które zostaną zaprezentowane na przestrzeni marca 2021. Producent obiecał co najmniej jeden preset tygodniowo (użytkownicy płatnej wersji otrzymają ich 20 tygodniowo).

Przeczytaj również: Syntronik Memory-V present pod choinkę od IK Multimedia VST4Free

amplitube-soldano-free-min

Pobierz bezpłatnie wtyczkę Soldano SLO-100 - link poniżej

veber audio Grupa Surge Synthesizer Team udostępniła zaktualizowane wydanie wirtualnego syntezatora Surge (dystrybuowanego na licencji open-source) działającego pod kontrolą systemów operacyjnych Windows, macOS, and Linux w aplikacjach DAW wspierających technologię VST.

Instrument generuje brzmienie w oparciu o 8 oscylatorów (klasyczny, sinus, wavetable, window, FM2, FM3, S&H, oraz Audio In). Na pokładzie znajduje się solidna matryca modulacji, filtr działający w kilku trybach, blok efektów i wiele więcej.

Poznaj również: Bezpłatne SYNTEZATORY wtyczkowe TOP 20

Ostatnia aktualizacja, wprowadza kilka nowych rozwiązań i funkcjonalności, oraz nową skórkę. Jak wyglądają nowe szaty wtyczki można zobaczyć poniżej.

surge VST

Królewska skórka (Royal skin) dostępna jest w pastelowych kolorach o obniżonym kontraście. Poprzednia była dużo ciemniejsza. Istnieje możliwość skalowania interfejsu jak i zmiana samej skóry (do tego celu należy wykorzystać przycisk Menu ulokowany w prawym dolnym rogu).

Z nowych filtrów należy wspomnieć o dwóch klasycznych modelach drabinowych oraz jednym pochodzącym z syntezatora OB-Xd. Sam filtr K-35 pochodzi z wtyczki Odin 2. Usprawnienia dotknęły również samego menu wyboru filtra, a które aktualnie otrzymało nowe kategorie.

Sekcja FX stanowi zbiór aż 59 efektów. Kolejnym usprawnieniem jest wielosegmentowy generator obwiedni MSEG stanowiącej źródło modulacji.

Pobierz wtyczkę Surge bezpłatnie - link poniżej

Tylko do 30 grudnia niepowtarzalna okazja pozyskania wtyczki producenta SampleTanka 4 -  IK Multimedia Syntronik Memory-V (wartości €49.99).

Czym jest Memory-V?

To oparta na gotowych próbkach emulacja legendarnego syntezatora analogowego Memorymoog. Pierwowzór swego czasu był uznawany, jako najlepszy analogowy polifoniczny syntezator z 18 oscylatorami na pokładzie, odpowiedzialnymi za generowanie tłustego brzmienia. Całość oparto na silniku Syntronika

Przeczytaj również: Bezpłatna emulacja Mooga Concertmate MG-1 VST4Free

syntronik-free

Jak bezpłatnie pozyskać wtyczkę? Szczegóły poniżej: