j1000Beat magazine zaprezentował zaktualizowane wydanie doskonałego samplera Beat Zampler. W aktualnej odsłonie mamy do czeynienia z 64-bitową wersją VST/AU działającą pod systemem MaC OS X. Producent informuje również o darmowym banku brzmień o nazwie Black Venom oraz darmowej biblioteki 200 MB brzmień Rolanda TR-09 oraz TB-03 TRNSTR, które pobieramy ze strony: Beat Serial Center

Nowa odsłonsa Beat Zamplera odznacza się przeprojektowanym interfejsem użytkownika, a który prezentuje się jak poniżej:

zampler-black-venom-soundbank

Przeczytaj również: Moody Sampler sampler darmowa konkurenacja dla Zamplera oraz Grace VST

To czego nie zmieniono to podstawowa funkcjonalność, co sprawia, że aktualne wydanie jest w pełni kompatybilne z Twoimi wcześniejszymi projektami w których wykorzystałeś Beat Zamplera. Na potrzeby instrumentu producent opracował na nowo bank 750 MB brzmień, które sprawdzą się w gatunkach techno, electro, dubstep. W ramch pakietu Black Venom przygotowano 36 dodatkowych presetów.

Jeżeli nie specjalnie przypadł Tobie do gustu Zampler zachęcam do zapoznania się z odtwarzaczem próbek Moody Sampler

Instrument czyta formaty SFZ, REX, RX2, posiada wbudowany arpegiator, matrycę matrix z dwunastoma slotami, 3 obwiednie, 3 jednostlki LFO, filtr oraz sekcję 6 efektów. Pierwotnie rozwojem wtyczki zajmowałą się firma Synapse Audio odpowiedzialna za syntezator DUNE.

Free Download (Pobierz pakiet wtyczek za darmo)

Instrument Zampler pobieramy za darmo ze strony Beat (Wielkość pobieranego pliku 2,33 MB)