Puremagnetik - Blip audio samplesFirma Puremagnetik udostępniła bezpłatny pakiet w postaci biblioteki brzmień/wirtualnego instrumentu z barwami werbla. Snare Designer bo o nim mowa, jest w pełni zgodny z samplerem Native Instruments Kontakt, oraz środowiskiem Ableton Live, czy Logic. W pakiecie 3 różne brzmienia werbla pochodzące z akustycznych zestawów perkusyjnych (Ludwig Acrolite, Mapex Birch, oraz Pork Pie Little Squealer).

Poznaj również darmowe wydanie modułu Kontakt Player od firmy Native Instruments

W pakiecie znalazło się aż 576 pojedyńczych próbek, na bazie których opracowano gotowe do użytku patche działające w wyżej wymienionych środowiskach. Nawet jeżeli nie jest Tobie dane korzystać z żadnego z nich, możesz pokusić się o zmapowanie próbek z poziomu dowolnego samplera, a to dzięki dostępności sampli w formacie WAV.

puremagnetik-snare-designer

Zamierzeniem firmy Puremagnetik było dostarczenie wirtualnego instrumentu umożliwiającego kształtowanie brzmienia werbla według własnych potrzeb. Wersja działająca z poziomu samplera Kontakt firmy Native Instruments odznacza się dużą prostotą.

Bibliotekę pobrać można bez opłat przechodząc pod adres poniższej strony.

Uwaga wymagana jest rejstracja oraz podanie ważnego adresu mailowego, na który wysyłana jest wiadomość z linkiem umożliwiającym pobranie pakietu.

Po paczkę Snare Designer odsyłam na stronę Puremagnetik (Wielkość pobieranego pliku 93.7 MB)