j1000Producent Full Bucket Music zaprezentował bezpłatną emulację analogowej maszyny perkusyjnej z lat 60-tych. Bucket Pops. Wtyczka działa pod kontrolą aplikacji wspierających format VST oraz AU na komputerach klasy PC oraz Mac.

Instrument pierwotnie przygotowany został z myślą o gitarzystach oraz klawiszowcach. Oferował on gotowe patterny perkusyjne bez możliwości edycji. Wersja zaprezentowana przez Full Bucket Music to 12 rytmów z możliwością edycji. Instrument NIE opiera się na gotowych samplach. Do generowania brzmień wykorzystuje własny silnik brzmieniowy, co da się w szczególności odczuć w chwili strojenia (brak utraty na jakości). Z poziomu panelu istnieje możliwość ustawienia tempa, strojenia czy ustawienia poziomu głośności instrumentów.

Poznaj również: Wszystkie wtyczki firmy Analog Obsession na licencji Donationware

bucket-pops

Istnieje możliwość zaawansowanej edycji sekwencji z poziomu oddzielnych paneli (opisanych jako Settings oraz Sequence – przyciski dostępne w prawym dolnym rogu interfejsu). Skoro mowa o interfejsie warto wspomnieć, iż ten jest w pełni skalowalny w zakresie 50-800% (patrz menu Options)

Full Bucket Music w ostatnim czasie zaprezentował wiele ciekawych wtyczek. Warto tutaj wspomnieć o wtyczkach Fury-800 oraz Tricent Mk III.

Poznaj również: Najlepsze bezpłatne SYNTEZATORY WTYCZKOWE - musisz je mieć!

Wyczkę bezpłatnie pobierzesz ze strony Full Bucket Music (bez konieczności rejestracji)

 Dodatkowe informacje: Bucket Pops (wielkość pobieranego pliku 10.2 MB)