hypluginsProducent HY-Plugins zapowiedział dostępność efektu wtyczkowego HY-Delay3. Tytułowy plugin dostępny jest w wersji komercyjnej wersji (wycenionej na kwotę 40 dolarów) oraz bezpłatnej (okrojonej o zestaw wybranych funkcjonalności) w następujących formatach: VST/VST3/AU.

Najnowsze wcielenie linii opóźniającej od Tadashi Suginomori, stanowi całkowicie przebudowaną wersję HY-wtyczkowego Delaya2 z możliwością skalowania interfejsu oraz zmiany rozdzielczości.

Sprawdź również: HY- Filter2 od HY-Plugins darmowy efekt do zabrudzania dźwięku VST4Free

hyplugins_delay3o

 

Komercyjne wydanie może działać w jednym z sześciu trybów (Simple, Dual, M-Tap, LoFi, Formant, PM). Ostateczne brzmienie możemy podrasować za pomocą 4 różnych źródeł modulacji (LFO, EnvFollower, StepSeq, GridSeq). Na pokładzie znalazła się wewnętrzna jednostka FX z 20 różnymi efektami do wyboru. Ta ostatnia ma znaczny wpływ na ostateczny rezultat. Na wyjściu plugin posiada zapięty limiter. Po presetach poruszamy się z pomocą menadżera.

Darmowe wydanie działa wyłącznie w trybie uproszczonym (Simple), posiada 1 źródło modulacji (LFO). Przeznaczenie wtyczki: przetwarzanie ścieżek gitarowych oraz wokalnych.

Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że HY-Plugins to najaktywniejszy programista plików DLL roku 2016. Tutaj znajdziesz wszystkie dotychczasowe darmowe produkcje.

Free Download

Wtyczki HY-Delay3 oraz HY-Delay3 Free są dostępne z poziomu strony HY-Plugins