hypluginsHY-Plugins prezentuje zaktualizowane wydanie (v1.0.5) wielopasmowego efektu HY-MBMFX, w formatach VST. Ten dostępny na komputery klasy PC oraz Mac w dwóch wersjach (darmowej oraz płatnej). Tą ostatnią wyceniono na kwotę 42 dolarów.

Poznaj również: Wszystkie wtyczki HY-Plugins w jednym miejscu za Free

Wersja bezpłatna stanowi 3-pasmową jednostkę z pojedynczym slotem FX na każde pasmo. Na pokładzie znalazło się w sumie 20 różnych efektów (filtry, pogłosy, bitcrashery, przestery, efekty modulujące, kompresor oraz pogłos). Jakość jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Każdy slot z możliwością kontroli poziomu sygnału wejściowego oraz wyjściowego, szerokości stereo, rozmieszczenia w panoramie, obecnością limitera oraz przełączników: mono, solo oraz bypassu.

W górnej części interfejsu znajdziemy menadżer gotowych ustawień, przełącznik A/B, przyciski Undo/Redo.

HY-MBMFX

Dwie gałki zlokalizowane w dolnej części interfejsu pozwalają na ustawienie punktów podziału pasma częstotliwości.

Płatne wydanie rozbudowane jest o dodatkowe sloty FX na każde pasmo (w sumie 5) z możliwością zmiany kolejności efektów w łańcuchu, slot master, oraz możliwość ustawienia korekcji głównej.

Obciążenie procesora podczas pracy z multiefektem jest w dużej mierze uzależnione od ilości jednorazowo wykorzystywanych FX-ów.

Interfejs został zaprojektowany „z głową” w sposób przemyślany i jest w pełni skalowalny. Autor zadbał o każdy detal. Poszczególne parametry są rozmieszczone w sposób przejrzysty. Prezentowana wtyczka przekształci przetwarzany sygnał audio w coś nowego. Plugin sprawdzi się w zadaniach typu miksing.

Przy okazji wprowadzenia tytułowego efektu producent zaprzestał dalszych prac nad wtyczką: HY-MBDrive

Jak dla mnie, na chwilę obecną, jest to numer jeden na rok 2017. Kawał dobrej roboty HY-Plugins!

Pobierz Multiefekt HY-MBMFX za darmo

Multiefekt HY-MBMFX pobieramy ze strony HY-Plugins (Wielkość pobieranego pliku: 9,29 MB)