hypluginsHY-Plugins prezentuje kolejną darmową wtyczkę w ramach serii: HY-Cho/Fla. Tym razem otrzymujemy efekt kombo, stanowiący połączenie chorusa oraz flangera. Plugin dostępny jest w formacie VST i działa poprawnie w środowisku Windows.

Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że HY-Plugins to najaktywniejszy programista plików DLL roku 2016. Tutaj znajdziesz wszystkie dotychczasowe darmowe produkcje.

Wróćmy jednak do HY-Cho/Fla, który może działać w jednym z dwóch trybów (do przełączania pomiędzy którymi wykorzystujemy odpowiedni przełącznik umieszczony z lewej strony interfejsu).

hyplugins_hychorus_flanger

Pod względem designu, tutaj widać wyraźne podobieństwo do poprzednich produkcji. Interfejs jest bardzo schludny i prosty. W zależności od trybu, w którym pracujemy następuje zmiana schematu kolorystycznego (jasnoniebieski dla efektu chóru).

Funkcjonalność i jakość brzmienia – w tych słowach można scharakteryzować plugin HY-Cho/Fla. Wtyczka obciąża procesor na poziomie 4-8%.

Plugin dystrybuowany jest w postaci paczki ZIP, w której znajdziemy plik DLL. Ten wystarczy przekopiować do folderu z wtyczkami VST. Efekt pobieramy bez konieczności rejestracji, czy wpisywania się na listę mailingową. Ta dostępna jest absolutnie za darmo.

Free Download

HY-Cho/Fla pobieramy przechodząc na stronę HY-Plugins (Wielkość pobieranego pliku 2,75 MB)