Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Lennar Digital Sylenth1 v2!!!! 2008/07/19 08:37 #965

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam wszystkich serdecznie. Wchodzę dzisiaj na stronę LD i widzę...Sylenth1 v2!!! Poprawiono masę błędów, między innymi problemy z naszym kochanym FL Studio!!!!
W związku z tym mam dla Was pewną propozycję. Mam taki pomysł aby w kilka osób się złożyć i kupić oryginalną wersję. Cena to 130 euro. Wysłałem zapytanie do Lennara czy istnieje możliwość instalacji na kilku komputerach jednocześnie bez potrzeby wykupowania dodatkowej licencji. Jeżeli nie będzie takiej potrzeby to byłoby no cóż....zajebiście :D
Tworzymy wspólne konto email (potrzebne przy instalacji - autoryzacja). Wybierze się jedną z osób, do której przelejemy pieniądze, a ona wykupi syntha i poda nam wszystko co potrzebne do instalacji. Co wy na to? Im więcej osób tym taniej. Myślę, że to dobry pomysł. Dodatkowo dostajemy wsparcie techniczne oraz możliwość darmowej aktualizacji =) Czekam teraz na odpowiedź od Lennara. Jeśli ktoś jest chętny - wpisywać się!
Strona i info o Sylenth1 - klik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Lennar Digital Sylenth1 v2!!!! 2008/07/19 15:31 #971

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mindcrusher napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Wchodzę dzisiaj na stronę LD i widzę...Sylenth1 v2!!! Poprawiono masę błędów, między innymi problemy z naszym kochanym FL Studio!!!!
W związku z tym mam dla Was pewną propozycję. Mam taki pomysł aby w kilka osób się złożyć i kupić oryginalną wersję. Cena to 130 euro. Wysłałem zapytanie do Lennara czy istnieje możliwość instalacji na kilku komputerach jednocześnie bez potrzeby wykupowania dodatkowej licencji. Jeżeli nie będzie takiej potrzeby to byłoby no cóż....zajebiście :D
Tworzymy wspólne konto email (potrzebne przy instalacji - autoryzacja). Wybierze się jedną z osób, do której przelejemy pieniądze, a ona wykupi syntha i poda nam wszystko co potrzebne do instalacji. Co wy na to? Im więcej osób tym taniej. Myślę, że to dobry pomysł. Dodatkowo dostajemy wsparcie techniczne oraz możliwość darmowej aktualizacji =) Czekam teraz na odpowiedź od Lennara. Jeśli ktoś jest chętny - wpisywać się!
Strona i info o Sylenth1 - klik


raczej nie będzie to możliwe ponieważ licencja tak skonstruowana aby nie udostepniać programu(wtyczki vsti) osobom trzecim bo to dla nich żaden interes a licencja zbiorowa czyli korporacyjna jest napewno dużo droższa...ale mogę się mylić oczywiście

pozdrawiam

Ps.bardzo dobra wtyczka vsti ale dużo błędów...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Lennar Digital Sylenth1 v2!!!! 2008/07/19 15:48 #972

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Właśnie dostałem maila od Lennara. Można używać na ilu się chce komputerach. Oczywiście przez jedną osobę =) No ale tak jak mówiłem - wspólny adres e-mail, jeden serial i nie ma problemu =)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Lennar Digital Sylenth1 v2!!!! 2008/07/19 17:30 #981

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mindcrusher napisał:

Właśnie dostałem maila od Lennara. Można używać na ilu się chce komputerach. Oczywiście przez jedną osobę =) No ale tak jak mówiłem - wspólny adres e-mail, jeden serial i nie ma problemu =)


przyjacielu i jest dokładnie tak ja Tobie napisałem urzywać go może tylko jedna osoba do której będzie przypisana licencja i kucz a cała reszta urzytkowników będzie na straconej pozycji w swietle prawa ...

pozdrawiam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena