Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nexus v2.0 już jest 2008/08/08 10:35 #1258

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
ReFx zaprezentował kolejną wersję wtyczki Nexus v2.0! Producent wprowadził wiele zmian, o których poniżej. Wraz z nową wersją wtyczki Nexus 2.0 każdy za darmo otrzymuje rozszerzenie Dance vol. 2. Jednocześnie wraz z odsłoną nowej wersji wtyczki ReFx wprowadza do sprzedaży dwa rozszerzenia Dance vol. 3 oraz SID. Nexus 2 to ponad 70 różnego rodzaju usprawnień i ulepszeń.

Więcej informacji znajdziesz tutaj .

Wyraź swoją opinię na temat Nexusa 2.0.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nexus v2.0 już jest 2008/08/08 12:21 #1260

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jak zwykle brzmi niesamowicie. Ja jednak trzymam się od tego z dala bo to nadal zwykły rompler cholernie nie podoba mi się to, że brzmienia będą takie jak dostarczy producent. Kiedyś w końcu się znudzą. Jedyna ingerencja w dźwięk z naszej strony to filtry i efekty. Poza tym patrząc na ilość osób korzystających z Nexusa tym bardziej omijam z daleka. Nexus odbiera muzykom to co najważniejsze czyli kreatywność. Wolę mieć swoje własne brzmienie czasem gorsze czasem lepsze, nie ważne bo zawsze będę miał satysfakcję, że zrobiłem je sam.

EDIT:

Hmmm chyba się jednak skuszę na tę drugą wersję. Jakaś wzmianka o kontroli barwy oscylatorów...zobaczymy co tam można wykręcić.

EDIT:

LOL! Chyba ich pogięło...299 euro za sam romlper????!!!! Ok przy dzisiejszym kursie dolara mamy Nexusa za 750 zł....boże! Ale potrzebne są jeszcze banki. Bundle się opłacają w sumie. Czyli podsumowując jeżeli chcemy mieć na czym grać musimy wydać 1000 zł. Kupią to dwa typy osób: idioci co nie mają co robić z kasą i pionki co nie potrafią obsługiwać syntezatora albo mają po prostu lenia. Szok. Dla kogoś takiego jak ja i większość z nas tutaj (czyli w większości młode osoby bez wielkich funduszy), którzy korzystają z nielegalnego softu to akurat dobra propozycja. Daję max tydzień i w sieci będzie już kolejny relase AiR'a albo Deliriuma =) Ale dla kogoś kto jest uczciwy to żaden interes. Za 1200 zł kupię Blofelda. Ewentualnie za 900 zł używanego Micro Q. Większość (o ile nie wszystkie) brzmień, które pochodzą z Nexua mogę śmiało wykręcić na Waldorfie. Jest niesamowicie "analogowy" więc żaden problem. I nie będę się musiał martwić, że zabraknie mi brzmień =) Poza tym Blofeld jest dostarczany z 1000 presetami. I to nie byle jakimi. Za 1000-1200 zł można kupić wiele innych rzeczy. Virus A (może nawet B w kiepskim stanie), Yamaha AN1x, Alesis Mikron, Novation KS Rack może nawet Nova jakaś. Naprawdę uważam, że Refx za wysoko sobie ceni tego Nexusa. Stanowczo za wysoko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena