Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

RAPTURE 2008/10/17 22:20 #1842

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam wiec tak posiadam wersje demo,naprawde musze zapłacić 2300 zł za ten program,nie Jestem złodziejem bo kupiłem juz Nexusa ,więc nie da sie obejść zeby zrobic próbke z jednego instrumentu przypominam odcina Demo jeb... w 4 sec wiec waw czy m3 nie wchodzi w gre .Da sie 1 dzwiek sciagnac jakos ale zamotałem ..LUCAS bez złosciwosci ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:RAPTURE 2008/10/18 01:58 #1843

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Spokoojnie, nie ugryzę Cię przez monitor :p Ok no to jedziem...

Rozumiem, że próbujesz obejść ograniczenia demo. Cóż, po to są wersje demo żeby uniemożliwić operacje jakie chcesz wykonać =) Raczej nic nie da się z tym fantem zrobić. Ok, jedziem dalej.
Pietia nie życzy sobie aby wspierać tutaj piractwo, jednak ze względu na dobre stosunki między nami zaryzykuję trochę tę zasadę nagiąć.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że dopiero próbujesz tej wtyczki. Bawisz się, spodobała Ci się itp itd. Ale czy naprawdę będziesz z niej aż tak bardzo korzystał, żeby ją kupować? Wydajesz płyty? Czy coś w tym rodzaju? Jeżeli korzystanie z Rapture'a nie przynosi Ci korzyści finansowych, to uważam za zbrodnię myśl o kupnie go. Zwłaszcza, że cena jest stanowczo za wysoka. Rapture nie daje aż takich możliwości żeby tak słono za niego płacić. Ściągnij pirata i bądź szczęśliwy. I nie czuj się jak złodziej bo to firma Cakewalk nim jest żądając takiej zapłaty...
Za 2300 zł możesz kupić 5 (może nawet więcej) innych wtyczek, które dadzą Ci szersze pole do popisu. Przede wszystkim będziesz miał większą paletę barw do wykorzystania. Moja propozycja na szybko to Sylenth1, z3ta+, Alchemy. Ok może Discovery bym jeszcze dorzucił/zamienił.
2300 zł...nowiutki, pachnący, na gwarancji, jedyny, niepowtarzalny, wspaniały, cudowny, prześliczny Nord Rack 2x. Brzmieniem zmiażdży wszystkie te wtyczki. Używany Virus B. Jak dobrze przyfarcisz to może nawet C, ale w gorszym stanie. Waldorf Blofeld? Instrument z wyższej półki za pół darmo? Nie potrzebne Ci są super mega hipa zaawansowane obwiednie i port USB? To Waldorf Micro Q. W limitowanej edycji Phoenix, nówka za ok 1500 zł. 5 miażdżących oscylatorów i 25 głosów polifonii z możliwością rozszerzenia do 75? 75 głosów pieprzonej polifonii za niecałe 2000 zł? To już prawie Q+ tylko bez analogowych filtrów. Alesis Ion? Cena również poniżej 2000 zł, a brzmienie analoga jak diabli. No i filtry....matko, ile tam ich jest! Coś starszego i sprawdzonego? Novation Supernova II. Ok, może nie da Ci takich możliwości jak Rapture, ale na pewno da Ci o niebo lepsze brzmienie. Potężniejsze i bardziej tłuste. Coś pominąłem...nie chce mi się szukać :p
Podsumowując: ściągnij pirata, be happy, odłóż trochę kasy i kup jakiś hardware. Wtyczki to do 500 zł się kupuje. Powyżej to już według mnie strata pieniędzy.

EDIT:

Jestem okropny :D Powinienem się leczyć =)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:RAPTURE 2008/10/18 18:35 #1848

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Coś mi nie pasowało co do ceny. Sprawdziłem na stronie producenta i...cena to 199$.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:RAPTURE 2008/10/19 09:53 #1856

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dziękuje za rady i propozycje ...Wiele rzeczy trafiło do mnie .Osoba taka jak Ty jest nieoceniona na tej stronce brawo dla admina ze ma takich ludzi.. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena