Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 17:02 #21114

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 17:19 #21115

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Sugeruję zresetować ustawienia programu.

[img]media/kunena/attachments/legacy/images/flstudioresetsettings.jpg[/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 17:35 #21116

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dzieje się tak z każdym projektem czy tylko z tym konkretnym? Ciągłe zawieszanie się eksportowania może być spowodowane zewnętrzną wtyczką która zawiesza program. Spróbuj stworzyć nowy projekt i zapisz do wav zupełnie pusty, jeżeli przejdzie to dokładaj kolejne wtyczki które zazwyczaj używasz i dojdź do źródła problemu.

BTW Stosujesz bardzo dziwne ustawienia podczas eksportu. Wyłączyłeś wyrównanie opóźnienia ścieżek i ustawiłeś niską jakość brzmienia wtyczek. Jeżeli nie masz w tym konkretnego celu zmień te parametry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 17:38 #21117

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy po zresetowaniu mogą pojawić sie inne komplikacje w tym związane z projektem którego nie mogę wyexportować do mp3 i wave ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 19:22 #21118

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzieje sie tak tylko z tym projektem jest strasznie bogaty niezle podjechany filtrami perfekcyjnie wygładzone brzmienia nie używam filtrów żadnych z fla jedynie reverby i delaye

Nie wyobrażam sobie odejścia od tego stylu obecnie i jakości tych brzmień.

Czy tylko fl studio ma ten problem czy inne dawy też ? od czego to zależy a może samplowanie pomoże ? Ojj chyba wpadłem na dobry pomysł :)

Jeden projekt przesamplowany gotowy do exportu a drugi w razie czego do poprawy wciąż na VST czy ja wpadam na dobre pomysły ? w końcu trzeba sobie jakoś radzić...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 20:15 #21119

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Newmodel napisał: Czy po zresetowaniu mogą pojawić sie inne komplikacje w tym związane z projektem którego nie mogę wyexportować do mp3 i wave ?


Reset nie ma wpływu na projekt. Resetując ustawienia przywracasz stan programu do pozycji wyjściowej - czyli takiej jaka jest znana każdemu, kto pierwszy raz uruchamia fl studio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 20:53 #21120

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No więc na pewno to brak kompatybilności z jakąś wtyczką. Nie musi być nawet wadliwa sama w sobie, wystarczy że się jednorazowo wysypie a FL Studio potrafi zapisać i rozwalić projekt już na zawsze. Przerabiałem to w dawniejszych czasach nie raz i to jedna z naprawdę wielu rzeczy jaka zmusiła mnie do zmiany DAW. Nie wiem jak inne aplikacje ale Cockos Reaper potrafi otworzyć projekt w trybie offline z wyłączonymi wtyczkami, można go nie tylko odzyskać ale także dowiedzieć się która wtyczka robi problem włączając je po kolei, przeładować ją albo ząstapić inną, często działa też ponowne załadowanie do projektu w innym trybie, R ma tego dosyć dużo. Pomijam już bardziej rozbudowaną kwestię eksportu, możliwość wybrania prędkości offline czy eksportowania online co w ostateczności rozwiązałoby ten problem lepiej niż Edison.

Nie żeby coś ale to kolejny temat przez ostatnie tygodnie w którym wychodzi że problem nie wynika z winy użytkownika, konfiguracji komputera czy systemu a z braku konkretów od IL pod kątem właściwego rozwoju FL Studio. Stabilności zewnętrznych wtyczek nie można przewidzieć i to problem konkretnego dewelopera ale DAW powinien mieć chociaż proste narzędzia powyżej pozwalające naprawić problem.

Spróbuj jeszcze zresetowania programu tak jak radzi Pietia, miejmy nadzieję że to coś pomoże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 20:58 #21121

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Reset nie pomógł nic sie nie zmieniło niestety panowie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena