Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 21:05 #21122

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Napisz do supportu IL w sprawie projektu który nieodwracalnie straciłeś, niech coś poradzą i wezmą za to odpowiedzialność, za brak funkcji które dawno temu miały być zaimplementowane, to jedyne rozwiązanie jakie widzę. Może podadzą Ci jakieś mało znane rozwiązanie, jako programiści powinni dobrze znać swoją aplikację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 21:08 #21123

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy straciłem hmm to raczej nie bo i Edisonem mogę nagrać wszystko i jakość jest dobra ta sama i zapisuje nim pozniej do formatu mp3 bez problemu
Lub posampluje na koniec juz projektu jak myślisz ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 21:36 #21124

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
To są półśrodki, nie rozwiązanie problemu. Eksport online czasami jest przydatny, ale nie w takiej formie, Edison ma bardzo mało ustawień jakości i sam wymusza pewne ustawienia których nie da się zmienić, dopiero po nagraniu. Dodatkowo FL Studio ma niskie ustawienia jakości, np. resampling czy przetwarzanie miksera podczas pracy nad projektem. Najlepsze efekty uzyskuje się eksportem offline, nagranie jest dokładne, obliczone co do punktu, nie wchodzi tutaj w grę obciążenie procesora, błędy wtyczek które mogą być z początku niesłyszalne w tle, opóźnienia czy latencja.

Image Line nie widzi w tym problemu, przynajmniej tak to wygląda po prześledzeniu changeloga. Jeżeli użytkownicy także nie będą widzieć w tym problemu godząc się na półśrodki "bo jakoś to nawet brzmi" to dalej się nic nie zmieni. Jeżeli chcesz pozostać przy FL Studio to warto dbać o swój interes, taka moja rada. ;)

Support IL jest miły i pomocny, w końcu to nie darmowa aplikacja, mimo nieciekawej sytuacji może znajdą jakieś lepsze rozwiązanie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Newmodel

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 22:02 #21125

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wszystko czysto sie nagrało w Edisonie odsłuchałem jest luks jakość a od masteringu to ja nie jestem ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/27 22:20 #21126

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale pomyślę o zmianie programu bo to męczarnia a nie tworzenie zbyt wiele komplikacji tak nie powinno być

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/28 07:14 #21127

  • Newmodel
  • Newmodel Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panowie wszystko w końcu smiga jak należy problem tkwił w jednej wtyczce załączonej na mikserze (Container SynthEdit - Son of pitch)
Będe potrzebował innego pitch shiftera czy ktoś zna jakiś dobry ?

Aczkolwiek przejdżmy do rzeczy... Po kilkukrotnym resecie Fl studio zaczą ruszać się pasek podczas renderingu do wave do natomiast jeśli chodzi o mp3 w dalszym ciągu stał a jak dowiedziałem się że wina to właśnie o to tej wtyczki którą miałem na mixerze ? poprostu gdy pasek ruszył do przodu przy renderingu do wave wyskoczyło mi info w lewym górnym rogu w wyświetlaczu błąd odczytu tego oto pluginu po czym stawało na 14% i łapał zawieche.

Dzięki za podpowiedz odnośnie resetu teraz i szybcije chodzą mi projekty nie odczówam latencji wogóle nie szarpie nie przerywa nie szumi nawet i na podstawowym sterowniku dżwięku jak to możliwe hmm pojęcia nie mam szczerze mówiąć pojęcia mam narzucone 65 paternów mase efektowych pluginów na mikserze a użycie procesora wynosi max do 45%.Rewelacja w takim razie nie myśle o zmianie daw :) serdecznie pozdrawiam i dziekuje za wszelkie starania.Pozdrawiam
a więc slicznie wszystko działa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z wyeksportowaniem projektu do mp3,wave. 2013/08/28 10:46 #21128

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Super że problem udało rozwiązać się wspólnymi siłami.
Również pozdrawiam i do następnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena