Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nagrywanie gitary lub wokalu we Fruity Loops 2012/06/05 08:21 #16268

  • REMIGIUSS
  • REMIGIUSS Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam mam pytanie.Jak w flu nagrac zywa gitare?Mam klopot bo nie wiem jak nagrac gitare na dany patern lub jak ustawic nagrywana gitare na wybrany kanal w mixerze.Prosil bym o szczegolowe wyjasnienie.Gitare slychac jednak nie wiem jak to zrobic zeby byla na przyklad na 11 insercie mixera ktory jest wolny.Bo narazie to ja slychac tylko na sowaku send i master ale tylko kiedy chce nagrywac gitare na swierzym projekcie bo kiedy chce dograc do gotowego kawalka to pojawia sie na mixerze pod sendem,masterem i ktorym kolwiek kanale ktory jest juz zajety.Mysle ze dosc jasno opisalem problema.Heeeeeeeeelppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezeli jest juz takowa porada na forum to prosze o linka bo nie chce zasmiecac:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nagrywanie gitary lub wokalu we Fruity Loops 2012/06/05 12:31 #16272

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Nagrywanie ze źródeł zewnętrznych - w sekcji Fl FAQ oraz Nagrywanie w Fl Studio - tak na początek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Nagrywanie gitary lub wokalu we Fruity Loops 2012/06/05 15:12 #16274

  • REMIGIUSS
  • REMIGIUSS Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wielkie dzieki:-)Tak na marginesie to juz nieraz mi pomogles ale w czasach jak Fl byl chyba w wersji 5 lub 6 a ja dopiero zaczynalem.I strona vti.pl wygladala wtedy zupelnie inaczej.Chcial bym Ci pogratulowac i podziekowac za to ze udalo ci sie tak rozbujac ten portal.Wielki szacun i jeszcze raz dziekuje:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez REMIGIUSS.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena