Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Po zrzuceniu do mp3 melodie graja nie rowno FL STUDIO 10 2012/03/28 19:22 #15798

  • vitekdg
  • vitekdg Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witajcie mam nie mały problem z ktorym nigdy wczesniej sie nie spotkalem... mianowicie zrobilem bit przy uzyciu fl studio i korg legacy wszystko bylo ok... bit prawie skonczony chcialem go na chwile rzucic do mp3 i tu zaczynaja sie schody... mianowicie po zgraniu muzyki do mp3 i odtworzeniu okazalo sie ze wszystko co zostalo nagrane na korgu jest nierowno z reszta problem pojawia sie tez na komputerze znajomego... kiedy odpalam play na fl studio wszystko gra dobrze, kiedy robie mp3 lub wave jest kicha a ja nie wiem o co chodzi... moze ktos z was zna rozwiazanie tego problemu? dodam ze korzystam z fl studio 10

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Po zrzuceniu do mp3 melodie graja nie rowno FL STUDIO 10 2012/03/28 19:55 #15799

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj, opisany przez Ciebie problem występuje w przypadku kilku wtyczek. Sam kiedyś miałem podobny z Pluginem PlugSound Free. Wygląda na to że jedna z wtyczek użytych w projekcie ma podobny mankament jak ta o której wspomniałem.
Rozwiązanie problemu: zastąpić wtyczkę wadliwą inną.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Po zrzuceniu do mp3 melodie graja nie rowno FL STUDIO 10 2012/03/28 22:21 #15800

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Być może jest to spowodowane jakimiś problemami z opóźnieniem. Podobne problemy mam z wtyczkami od EW - multisample doczytywane z dysku nie wyrabiają przy renderingu. Rozwiązaniem problemu mogłoby być renderowanie w czasie rzeczywistym 1:1 lub tzw online bez maksymalnego przyspieszenia. Z tego co mi wiadomo w FL Studio taka opcja jest niedostępna, nie będę znowu narzekał na chroniczny brak przydatnych ulepszeń od kilku lat, wiecie jak jest ;). Możesz spróbować zmiany sterowników na czas renderowania lub opóźnienia tego procesu zwiększając interpolację na 512 przy eksportowaniu. Generalnie nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, musi to być jakaś kombinacja sprzętu, oprogramowania, sterowników i systemu która bardzo się nie lubi, szczególnie jeżeli pracujesz na 64 bitach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Po zrzuceniu do mp3 melodie graja nie rowno FL STUDIO 10 2012/03/29 13:35 #15806

  • vitekdg
  • vitekdg Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak pracuje na 64 bitach... ogolnie bardzo mi zalezy zeby nie zmieniac tego intrumentu na inny z wiadomocyh przyczyn... poprobuje z ustawieniami ale juz od wczoraj probuje roznych i poki co jest lipa wiec licze na pomoc w dalszym ciagu... z gory dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Po zrzuceniu do mp3 melodie graja nie rowno FL STUDIO 10 2012/03/29 13:51 #15807

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ciężko będzie pomóc bez konkretnych danych i zobaczenia problemu. Tutaj trzeba kombinować metodą prób i błędów ze wszystkim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Po zrzuceniu do mp3 melodie graja nie rowno FL STUDIO 10 2012/03/29 15:55 #15810

  • freaktalized
  • freaktalized Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • L3t it Ring
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Spróbuj wrzucić Edisona na kanał master i nim nagraj cały utwór. Odpalasz muzykę potem nagrywasz "on play" i eksportujesz. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena