Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Domowe studio na potrzeby muzyki Hip-hop 2011/11/25 17:02 #14443

  • Tachyon
  • Tachyon Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Faktycznie nie doczytałem. Myślałem, że chodzi o nanoKONTROL - zwraam honor. Nie wiem, po co mikser komuś, kto nie gra na żywo, tylko układa dźwięki na linii czasu w np FL Studio. Przeczytałem pobieżnie i myślałem, ze mówisz, że od 3tys zaczyna się produkcja muzyki.
W temacie HH raczej nie siedzę ale studio miłośnika np. trance niewiele się różni typem sprzętu od studia hip-hopowca.
Z tym mikserem, to faktycznie jest tak, że dzieciaki w szerokich spodniach chcą być fajni i go mieć. 10 lat temu sam myślałem, ze mikser, to już wszystko, co potrzebne do bycia DJ-em ;]
Dzisiaj nie jestem profesjonalistą w temacie i nie mam czasu/pieniędzy na poważniejszą zabawę. Mój zestaw, to FL S10 na 3 monitorach + dwa kontrolery. Wygodę zapewniają mi dwa stare joypady zmapowane do wybranych klawiszy klawiatury komputera, a stamtąd do FL Studio. Najczęściej używane funkcje mam pod znanymi przyciskami, a dodatkowo gałki analogowe podpięte pod x-y controller w FLS.
Możliwości rozbudowy jest niemało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Domowe studio na potrzeby muzyki Hip-hop 2011/11/25 18:34 #14445

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ostro :D.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Domowe studio na potrzeby muzyki Hip-hop 2011/11/26 09:02 #14452

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
3 tysiące to kwota dobra do przeznaczenia na DOBRY interfejs audio z DOBRYMI sterownikami oraz w miarę dobre monitory.

No i 3k teraz wydaję na nowego kompa... i7 quad i 8GB RAMki... Powinien w poniedziałek być do odbioru...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena