Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/07/27 13:14 #4780

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam!
Chciał bym się zapytać, czy istnieją jakieś poradniki, które uczą nas jak grać na playerach i mikserze? Chodzi o to żeby wszystko było tam opisane co jest od czego, co powoduje, kiedy używamy itp.? Pytam bo chciałem sobie kupić nawet dwa playerki i mikser, pojechałem do Anglii do pracy a tam również kryzys pracy nie ma. Więc wracam z powrotem do Polski za kilka dni. Gdybym takowy sprzęt zakupił to wiadomo na pewno jakieś książeczki opisujące znalazł bym w środku , miał bym sprzęt i ćwiczył bym praktycznie przede wszystkim, a tak ani sprzętu ani wiedzy teoretycznej - więc jeśli istnieją takowe poradniki to proszę was o pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/07/27 16:00 #4781

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
Co masz na myśli mówiąc "playery"?
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/07/27 16:23 #4782

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
odtwarzacze cd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/07/28 07:55 #4786

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam napewno znasz taka strone jak youtube tam wpisujac w wyszukiwarce filmow model twojego cd playera jak i mixera znajdziesz filmy pokazujace mozliwosci sprzetu o ktory pytasz. dodam od siebie tyle ze jesli miales kontakt z softem typu traktor to nazyw przyciskow w hardwarowym plajerze typu pioneer , reloop , vestax itp sa takie same oczywiscie nie znajdziesz tam przycisku SYNC ( synchronizjacji bitow ) odtwarzecza cd jest to sprzet kierowany do profesjonalistow wiec nie znajdziesz w pudleku instrukcji obslugi od a do z tylko ogolnikowa kupujac odtwarzacz musisz byc zaznajomiony z obslugiwaniem go a zasada zawsze jest taka sama w kazdym odtwarzczu. Mixer jak wyzej youtube z instrukcjami roznie bywa czasami bardziej szczegolowe czasami mniej, kto pyta nie bladzi youtube

P.s zapytaj google oraz youtube o sonic academy znajdziesz sporo tutoriali filmowych mowiacych o technikach mixu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/07/28 21:50 #4807

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak, miałem kontakt z traktorem - zaczynałem na nim przygodę z muzyką. Poznałem na nim takie powiedzmy zupełne podstawy. na YT już również patrzyłem co nieco większość jest ang. ale tyle to akurat rozumiem. Dziękuję za porady , pozdrawiam ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/09/15 13:49 #5142

  • Spiro
  • Spiro Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
kup sobie nawet CDJ 100 oraz DJM 300 i graj. Olej inne firmy - sorry ze to powiem ale wlasnie tak mysle.Graj na tym czego sie uzywa na swiecie ale nie pokątnie w piwnicy (reloop,numark,gemini) itp...
Music sounds better with...me ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:nauka gry na "playerach" i mikserze; poradniki?? 2009/09/15 13:51 #5143

  • Spiro
  • Spiro Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
sprawa prosta, jogiem zwalniasz lub przyspieszasz utwor, playem wbijasz utwor w tempo ustawiasz tak zeby szly rowno ze sobą (za pomocą pitcha) i za pomoca miskera zamieniasz sygnaly (operujac tlumikami liniowymi oraz EQ).
Music sounds better with...me ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena