Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oddam monitor w dobre ręce 2008/11/10 18:17 #2091

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jestem w posiadaniu monitora 17 cali, płaski kineskop, ładny design. Jest to mój pierwszy monitor jaki kupiłem. Służył mi bardzo długo i byłem z niego bardzo zadowolony. Ma bardzo żywe i mocne kolory, max odświeżanie 100Hz przy 800x600, max rozdzielczość to chyba 1900x1280, ale nie pamiętam dokładnie. Monitor stoi od ponad roku w szafie. Nie jest mi już potrzebny. Wyrzucić mi go szkoda, więc pomyślałem, że może ktoś go sobie weźmie. Monitor jest sprawny, ALE. Właśnie jest jedno ALE =) Po włączeniu lekko przygasa/miga. Po ok 3-5 minutach kiedy już się dostatecznie nagrzeje działa bez problemowo i miganie zanika. To jedyny mankament. Nie dziwię mu się gdyż katowałem go prawie 6 lat w q3 przy odświeżaniu 100Hz =)))) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to pisać. Odbiór jedynie osobisty na terenie Katowic. To są jedyne koszta jakie trzeba ponieść aby go mieć czyli dojazd =) Opcja wysłania pocztą czy kurierem nie wchodzi w grę. Nie chce mi się bawić w takie rzeczy. Jeżeli nie będzie chętnych przez powiedzmy...tydzień to monitor po prostu wyrzucę.
Galeria zdjęć dostępna pod tym adresem . Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety nie posiadam lepszego aparatu niż ten w telefonie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena