Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wokoder Roland SVC-350 kupię 2011/06/16 16:27 #12692

  • sikor
  • sikor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Mam pewien problem.
Potrzebuję vocoder Rolanda svc 350 do eksperymentów (spokojnie, bez otwierania obudowy ani nic z tych rzeczy ;))
Po prostu potrzebuję przerobić na nim parę próbek dźwiękowych które potrzebne mi będą do pracy nad autorskim vocoderem VST który zamierzam zrobić w ciągu najbliższego pół roku.
Jeśli ktoś posiada to cudo i była by możliwość przerobienia na nim paru wysłanych przeze mnie próbek wav (wysłałbym carrier i wokal) to byłym bardzo wdzięczny.
A może ktoś posiada i chce sprzedać? Rozważam także kupno tego urządzenia. Potrzebuję go do pracy inżynierskiej.



Jeśli ktoś choćby ma namiary na kogoś kto mógłby mi pomóc to byłbym wdzięczny za każdą wskazówkę.
Dzięki i pozdrawiam !
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Wokoder Roland SVC-350 kupię 2011/06/16 16:42 #12693

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dlaczego akurat ten ;)? Jest dużo innych narzędzi łatwiej dostępnych, przydatnych do analizy. Będzie ciężko, nie znam nikogo. Poszukaj w internecie nagranych już i przetworzonych wokali jeżeli chcesz się tylko wzorować.

Spróbuj poszukać studiów nagrań z takim sprzętem, albo sklepów oferujących tą zabawkę. Legitymując się pracą inżynierską albo projektami uczelnianymi bardzo łatwo uzyskać dostęp za darmo do niemal wszystkiego :). Ludzie reagują na to jak na hasło "to dla panny młodej" w serialu HIMYM ;P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena