Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Akai MPD 16 + FL Studio Help!!!! 2008/07/31 11:09 #1136

  • modem1990
  • modem1990 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
mam dwa problemy do rozwiązania. 1 jak się łączy hi haty z pozostałą częscią perkusji??

2: chcialbym uzyskac taki efekt, ze wciskam pad, leci sampel i wciskajac inny pad wczesniejszy sampel urywa sie i wchodzi odrazu nastepny, jak to zrobic? Bo udalo mi sie juz ustawic to ze kiedy naciskam pad leci cały sampel, ale kiedy chwile pozniej naciskam inny pad lecą dwa równoczesnie, a chcialbym zeby jeden sie konczyl i odrazu zaczynał drugi. Proszę o pomoc. nr gg.7416988

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Akai MPD 16 + FL Studio Help!!!! 2008/07/31 14:07 #1137

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
1. Sposób używania hi-hata uzależniony jest od tego z jakim gatunkiem mamy do czynienia. Proponuje zajrzeć do działu Fruity loops studio - tam znajdziesz artykuł pokazujący różne układu nut (perkusji w step sequencerze)
2. Jeżeli sample, które wyzwalasz za pomocą samplera są oddzielnymi próbkami umieszczonymi w step sequencerze proponuję kliknać prawym przyciskiem myszy na nazwę kanału w SQ a następnie z menu wybrać cut itself.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Akai MPD 16 + FL Studio Help!!!! 2008/07/31 15:45 #1139

  • modem1990
  • modem1990 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale mi chodzi o łączenie perkusji którą zrobiłem na MPd16 ale są tylko werble i stopy bo nie dam rady wciskać 3 padów a tyle trzeba wciskać by otrzymać od razu hi hety z pozostłymi dżwiękami. więc chciałbym się dowiedzieć jak się je dodaje na MPd 16 a nie w step Sequencer'rze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena