Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Touch screen vs VST 2011/01/07 15:58 #10723

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam , mam pytanie kierowane do znawcow tematu touch screen :)

Mam plan tzn pomyslalem sobie ze fajnie bylo by wykrecac dzwieki galeczkami np dwoma jednoczesnie ale to wiaze sie z przypisywaniem kazdego parametru do konkretnej galki , jest to troche pracochlonne , wiec pomyslalem ze touch screen by by idealny do tego , nie duzy jakies 8 cali byl by wystarczajacy maly zgrabny zawsze pod reka :) zastanawia mnie tylko to czy aplikacje czyli wtyczki vst oraz vsti musza byc specjanie napisane pod obsluge touch screena , czy nie ma to znaczenia ?????

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Touch screen vs VST 2011/01/07 17:54 #10727

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wbrew pozorom aż takie super to nie jest - wszystko zależy od modelu jaki chcesz kupić i jak będzie wykonany (czułość, mega ważna rzecz) i ile "dotyków" na raz będzie obsługiwał :). Fajny bajer, ale czy przydatny to kwestia gustu. W FL Studio na pewno da się jakoś przypisać kilka parametrów pod jedno pokrętło ;). Na temat monitorów dotykowych wiele nie wiem, bo nie miałem dostępu do tego typu zabawek, ale za to mogę powiedzieć, że te tablety <1000zł (głównie chińskie) są bezużyteczne do tych celów, bo raz, że są na androidzie, a dwa, że czułość do **** ;). Testowałem parę, bo chciałem kupić taką "zabawkę" do komponowania w busie itd. ale się zawiodłem. A z monitorami to nie wiem jak jest, na pewno lepiej ;).

A no i to nie ma znaczenia co używasz. Touch screen działa po prostu jakby kursor był Twoim palcem ;). No i cały myk polega na tym, że nie w każdym modelu możesz używać 2 "kursorów" co za tym idzie, 2 czynności na raz. Przynajmniej ja tak miałem w tabletach gdzie uruchamiały się "gesty" typu przewijanie choćby w touch padzie w laptopach, o monitorach dotykowych nie wiem, trzeba by to sprawdzić ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena