Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem z Komputerem i FL po formacie... 2009/06/22 23:42 #4593

  • xeL
  • xeL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam po przerwie... mam ogromny problem przyjaciele.
Zrobiłem formata oczywiście w miare możliwości po zapisywałem wszystkie dzwieki na inne dyski.
Tak więc do rzeczy.
Format C i procesor z 1.2 przestawilem na 1.7 bo kiedys cos mi sie po pieprzylo i z 1.7 mi sie sam przestawil na 1.2. Taki mój stary domowy komputer.
Instaluje FLa wrzucam stary projekt wlaczam i zaczyna mi zacinac jak np. na wtyczce Genesis na marnych komputerach tak jakby przerywa szelesci itd... a uzycie procesora 40% myslalem ze to brak sterow do dzwiekowki ale zainstalowana byla nawet nowe sciagnalem i dalej to samo. Po prostu mi zacina kompa i tyla co z tym zrobić ? Przed formatem na niby slabszym kompie działało a teraz niechce... Ram 512 mam w tym kompie. I podstawowych projektów nie umiem odtworzyc ktore wczesniej normalnie grały. Nawet Tych DEMO z FLA Hanging On itd.. wlaczam i mi zacina wszystko koszmar pomóżcie ! I jeszcze jedno pytanie jak mam połączyć microkorga i np. virusa z kompem i inne urzadzenia ? Mam klawisze i kilka innych urzadzen ktore posiadaja wyjscia IN/OUT midi. Czy potrzebuje moze jakies urzadzenie midi do ktorego wszystko wepne i tylko jednym kablem usb albo musze miec jaki konkret interfejs midi ?

prosze o pomoc. Głównie o ten komputer i przy okazji o te podlaczenie klawiszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z Komputerem i FL po formacie... 2009/06/23 00:18 #4594

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam jesli posiadasz procesor 1.2 ghz to powiem ci reweleacji nie bedzie noi ten ram 512 mb w dodoatku pewnie jeszcze na jednej szynie co ci tu radzic sciagbnij najnowszy sterownik asio 4all z tego linka www.asio4all.com/ ale wiele to nie zmieni
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z Komputerem i FL po formacie... 2009/06/24 01:54 #4599

  • Nawrot
  • Nawrot Avatar
  • Gość
  • Gość
no na 1,2 to faktycznie kiepsko bo sam tworzyłem. O wtyczkach mogłem pomarzyc szczegolnie takick jak sytrus czy wyzej wspomniany GENESIS. Dlatego nauczyłem sie operować samplamii wykozystywac wszystkie mozliwosci samplera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z Komputerem i FL po formacie... 2009/06/24 21:32 #4606

  • xeL
  • xeL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie zrozumieliście mnie... Wszystko mi działało normalnie nie było problemu na moim komputerze tylko na wtyczce genesis która zjada duzo procka działy sie głupoty. Ram mam na 2 szynach.

Chodzi oto ze przed formatem bylo wszystko super a po formacie te same projekty otwieram i mi zacina. Co lepsze...

Sprawdziłem to na komputerze innym 2 rdzenie, 2048 mb ramu grafa 512 FL zainstalowalem wrzucilem moje projekty i mi zacina. Słabiej niż na moim komputerze ale też przerywa i w tym problem niewiem co sie dzieje i oco chodzi... wczesniej wszystko chodzilo normalnie a teraz nawet na duzo lepszym kompie nie działa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena