Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

X-Fi Platinium Fatal1ty Champion Series 2008/08/21 20:48 #1393

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Czy warto w to zainwestowac bo m i moja Sb live krzaczy juz na Nexusie wiedomo ,pytanie jest tendencyjne w zasadzie wiem to niby do gier ale procesor muzyczny ma najnowszy wiec czy to sie nadaje do robienia muzy ? no i ma ten panel zeby podpiac midi .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:X-Fi Platinium Fatal1ty Champion Series 2008/08/21 21:53 #1396

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Lol...Twój SB nie ma nic wspólnego do "krzeczenia" jeśli chodzi o Nexus to po pierwsze. Po drugie wszystkie karty SB (łącznie z nową serią fatalitiego) nie są tworzone z myślą o produkcji muzyki tylko o oglądaniu filmów, słuchania muzyki i grania w gierki. Napisz jaki masz komputer (specyfikacja). Być może wcale nie potrzebujesz nowej dźwiękówki tylko czegoś innego. Karta dźwiękowa ma przede wszystkim obsługiwać standard ASIO oraz powinna posiadać dużą ilość wyjść oraz wejść. Mile widziany procesor DSP. Tak właśnie wygląda karta do produkcji muzyki. Najlepszym zakupem do powiedzmy 700 zł jest ESI Julia (cena ok 300-450 zł).

EDIT:

Wspomniałeś o procesorze muzycznym Fatalitiego...no to też do gier jest bo jakoś nie słyszałem żeby to miało zastosowanie w studiu. Procesor DSP jakby miała to już lepiej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:X-Fi Platinium Fatal1ty Champion Series 2008/08/22 11:25 #1407

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Hmm no wiec tak mam P4 2.0 i 1 gb ramu co do karty muzycznej to jest Sb live 5.1 z 98 roku :p
a co do krzaczenia mi Nexusa to jak porzyczylem karte muzyczna od kolegi Sb audigi platinium to bylo wszystko oki moze to te aiso jak mowisz .A ta karte co polecasz to hmm ciekawa pomysle na wyplate chociaż wolałbym tego Fatala bo mam panel do podpiecia midi ehh sam juz nie wiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:X-Fi Platinium Fatal1ty Champion Series 2008/08/22 11:33 #1408

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
A pod ESI niby MIDI nie podepniesz?

Jeżeli masz zainstalowanego frutka to powinieneś mieć ASIO. Jeżeli nie masz to ściągnij sobie z tąd . W opcjach frutka wchodzisz w AUDIO i w polu input/output wybierasz ASIO4ALLv2. Po wybraniu pokaże Ci się poniżej pole "Show Panel" - kliknij w to pole. Na samym dole będzie suwak (buffer) i przestaw go w prawo. Najlepiej na więcej niż połowę i później stopniowo zmniejszać do jak najniższej latencji. Kiedy pojawią się trzaski oznacza to, że trzeba zwiększyć bufer. Kombinuj, kombinuj, testuj do uzyskania najlepszego efektu. Ja mam Athlona 1,8 Ghz 768 RAM oraz SB Audigy LS (bez wsparcia dla ASIO) i nie mam żadnych trzasków pod żadną wtyczką, a mam ten komputer 8 lat....U ciebie tym bardziej nie powinno być problemu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

:) 2008/08/22 12:51 #1409

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
No no działa Dzieki Browarek dla Ciebie hmm a ja myslałem ze te aiso jest zbendne hehe.Teraz to to płynie .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena