Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomocy Maya 44 usb 2012/09/07 17:23 #17219

  • waflo
  • waflo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Siemano mam taki problem mam sobie laptopa toshiba z windows 7 64 bity zakupiłem sobie karte maya 44 usb z mysla reiestrowania wokalu zainstalowałem ja poprawnie bo mi ja wykrywa .W miejsce headphone&optival out podlaczam głosniki no i chodzi a gdy podłącze mic shure c606 to lipa podlaczam mic taki komputerowy nadal lipa łapie mi dziek z mikrofonu z laptopa wszedłem w ustawienia wykrywa weiscie cyfrowe wzielem jako domyslne nadal nic prosze o pomoc !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pomocy Maya 44 usb 2012/09/07 17:35 #17220

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Maya 44 USB do rejestrowania wokalów? Najgorszy wybór jaki mogłeś zrobić. Przecież ten interfejs nie ma żadnych wejść mikrofonowych XLR ani TRS po jacku, między innymi właśnie ten jaki ma Shure C606 który wymieniłeś, brak zasilania do mikrofonów pojemnościowych których i tak nie podłączysz oraz w ogóle brak przedwzmacniaczy mikrofonowych, bo nie do tego to jest. Nie wysterujesz odpowiednio sygnału, jeżeli w ogóle go nagrasz. Posiada tylko wejścia RCA które nadają się do ogólnego nagrywania urządzeń np. mikserów, dlatego mogą ją wykorzystać głównie DJe jako lepszej jakości wejścia/wyjścia.

Powiedz więc w jaki sposób podłączyłeś mikrofon? I z jakiej aplikacji korzystasz podczas nagrywania? Karta ta ma dołączone sterowniki ASIO i przy pomocy tego sterownika powinieneś nagrywać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Pomocy Maya 44 usb 2012/09/07 17:42 #17221

  • waflo
  • waflo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
wiec tak czytałem na wielu forach i własnie to polecali mikrofon podłączyłem za pomocą przeiściówki mini jack nagrywam na adobe audition 1.5 gdy wchodze w panel to sa tylko sowaki do głosności kanałów jest jakas rada porada zebym zrobił z niej uzytek ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez waflo.

Odp: Pomocy Maya 44 usb 2012/09/10 12:01 #17255

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Za mało informacji. Trzeba więcej danych, a najlepiej jakby to robić osobiście. Co by nie było interfejs musi działać i po prostu robisz coś źle, jednak w tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena