Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaka karta dźwiękowa do FL STUDIO 10 SIGNATURE BUNDLE 2012/08/11 22:19 #16901

  • HERMUZ
  • HERMUZ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam!

Ostatnio zakupiłem 10-tą odsłonę FL Studio. W niedalekiej przyszłości mam zamiar zbudować domowe studio. Pytam więc was drodzy producenci, dj-e oraz specjaliści od homerecordingu i proszę o pomoc. Może zacznę od tego jaką kartę dźwiękową wybrać? Na rynku jest tego zatrzęsienie i trudno się zdecydować.

A co do studia to będą potrzebne wyjścia do akai mpk oraz gitary elektoro-akustycznej + oczywiście odsłuchy, mic.

Dodam, że cena ma tu drugorzędne znaczenie, chodzi mi o to by dobrze zainwestować kapitał, bym później nie musiał ów karty zmieniać.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jaka karta dźwiękowa do FL STUDIO 10 SIGNATURE BUNDLE 2012/08/11 22:22 #16902

  • HERMUZ
  • HERMUZ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dodam, jeszcze, że karta musi udźwignąć dość pokaźną ilość wtyczek vsti.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jaka karta dźwiękowa do FL STUDIO 10 SIGNATURE BUNDLE 2012/08/11 23:26 #16903

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Propozycje dosyć solidnych konstrukcji firm którym można zaufać. Ceny orientacyjne, modele do 1000zł, wszystkie modele na USB:

- Presonus Audiobox 22 VSL (nowsza konstrukcja) ~ 850 zł
- Presonus Audiobox USB (starsza konstrukcja) ~ 550 zł
- Focusrite Scarlett 2i2 lub 8i6 (nowsza konstrukcja) ~ 550 zł / ~ 950 zł
- Focusrite Saffire 6 USB (starsza konstrukcja) ~ 650 zł
- AKAI EIE/PRO (nowy model i pierwszy interfejs tej firmy) ~ 700 zł / ~ 1000 zł

Najciekawszą propozycją wydaje się interfejs AKAI, posiada aż cztery combo wejścia, zasilanie fantomowe, cztery wyjścia na dwa zestawy monitorujące, z przodu oczywiście wyjście słuchawkowe, porty MIDI, cztery inserty na zewnętrzne efekty (możesz wyprowadzić sygnał na jakiś sprzęt i z powrotem przekierować na interfejs), nawet posiada trzy huby USB. Problemem wersji EIE jest to, że obsługuje tylko 44,1kHz i rozdzielczość 16 bitową. Wersja pro współpracuje z projektami do 96kHz i 24 bitowej rozdzielczości. Recenzje i opinie zbiera dobre, możesz się zainteresować tym sprzętem.
Za tę wiadomość podziękował(a): HERMUZ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jaka karta dźwiękowa do FL STUDIO 10 SIGNATURE BUNDLE 2012/08/12 09:55 #16904

  • HERMUZ
  • HERMUZ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Sugerujesz więc interface. Co do AKAI EIE/PRO to faktycznie martwi trochę to 44,1kHz i rozdzielczość 16 bitowa. Aczkolwiek produkt prezentuje się świetnie, szczególnie na uwagę zasługują wskaźniki poziomu VU. Jeszcze się trochę zastanowię nad kupnem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena