Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

sinn7 isolator,czy ktos tego uzywal? 2012/05/17 10:16 #16152

  • kazy
  • kazy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam.jak w temacie.interesuja mnie opinie na temat tego produktu.zdaje sobie sprawe,ze kabina ,to kabina:)
moze ktos to ma,albo mial.nagrywam w malym pomieszczeniu,mam lekki poglos,moze takie cos wystarczy narazie.
z gory dzieki...:

www.djshop.pl/k7,mikrofony/i6144,sinn7,sinn7-isolator-m.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sinn7 isolator,czy ktos tego uzywal? 2012/05/17 13:10 #16153

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jakiś czas temu kupiliśmy to ze znajomym do nagrywania lektorskich nagrań do pewnego projektu, jednak z braku towaru przyszedł dopiero parę dni temu. Nie testowałem, znajomy w dźwięku nie siedzi więc nie ma jak sprawdzić. Jak będzie chwila czasu to sprawdzę jak to działa, sam jestem ciekawy, co to za "szajs" :).

"Organoleptycznie" podobno jest to zwykła gąbką, a przynajmniej taką przypomina, sam jestem ciekawy ile to warte. Cudów bym się nie spodziewał, chociaż u nas akurat trochę inaczej to wykorzystamy. Przewiduję, że na pewno to coś da, zakładając, że w pomieszczeniu są meble, zasłony i masa rzeczy, pogłos jest minimalny a trzeba tylko poprawić chociaż część odbić (taka pianka pochłania).

Jeżeli jesteś bardzo zainteresowany opinią to dam znać jak sprawdzę, jednak potrwa to na pewno tydzień albo i dłużej. Jeżeli nie zrezygnujesz, albo sam zaryzykujesz, możesz śledzić temat, jak będę coś wiedział to zapostuję mini recenzję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sinn7 isolator,czy ktos tego uzywal? 2012/05/17 21:12 #16155

  • kazy
  • kazy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
wlasnie chodzi o to,ze na dzien dzisiejszy jestem wstanie zrobic podobna rzecz,moze troche wieksza, samemu.
tylko czy jest sens,przy uzyciu pianki dostepnej na necie(allegro itd),robic cos takiego.czy to zadziala,choc troche....
oglnie ta pianka jest cholernie droga,z checia wykleilbym moje pomieszczenie po scianach i powoli o tym mysle,ale byc moze.taka mobilna wersja tez da rade.jestem ciekaw,czekam na opinie,peace!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sinn7 isolator,czy ktos tego uzywal? 2012/05/18 00:07 #16156

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wyklejenie całego pokoju taką pianką jest bezsensu, nie na tym polega dobra akustyka aby sobie tym tapetować pracownie.

Stworzenie jednak własnego izolatora miałem nawet sam zaproponować.

allegro.pl/wygluszajaca-pianka-mata-akus...0cm-i2331835730.html

Nie wiem co przeglądałeś, ale tutaj jest tania gąbka. 20zł razem z wysyłką. Zaginasz mniej więcej tak aby pokrywało 180 stopni, półokrąg na wzór izolatora. Materiały musisz skombinować sam, ale parę metrów drutu i jakieś taśmy to raczej nie problem. Montujesz za mikrofon, tak aby wokalista kierował głos właśnie na tą ścianę. Coś to na pewno da, nie wiadomo jak dużo, ale za 20zł chyba warto się pobawić ;)? Takie DIY.

A co do izolatora to tak jak pisałem, jak przetestuję to dam znać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena