Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

cafe - filmgate 2011/04/29 14:41 #12069

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 0
wiem wiem szału nie będzie ale piszcie czy coś razi, jest za głośno za cicho, za bardzo wyeksponowane i takie tam
w216.wrzuta.pl/audio/41lvcblPSdG/pararaa


Proszę poprawić nazwę tematu. W przeciwnym wypadku zostanie skasowany. Moderator

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cafe.

O:pararara 2011/04/29 17:49 #12071

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Jasne.A Ty piszesz?



...no dobra ;) tylko dla tego ze nuta fajna.Filmowo tak jakos.Miks duzo lepszy niz ostatnio,choc slucham z laptopa.Dzwieki tez niczego.Podobalo mi sie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ahremov.

O:pararara 2011/04/29 18:24 #12073

  • kantos
  • kantos Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 69
  • Otrzymane podziękowania: 9
Jest to coś oryginalnego.Ciekawa sprawa,czuć potencjał.Jest wprowadzenie do odpowiedniego momentu i numer, który kończy sie wyciszeniem.Słychać, że nie od dawna bawisz się w te klocki.
fajny jest wjazd snaeru po środku.Wydaje mi się że jest to pomysł zaczerpnięty z kultowego utworu Money for Nothing, grupy Dire Straits.Czuje też tu nute Ravers Nature,więc można to nazwać old schoolowym rytmem.Zresztą, gdybyśmy od kogoś nie brali pomysłów,to nie bylibyśmy mistrzami...)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - filmgate 2011/04/29 18:42 #12076

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Brzmienie tych chórków mi nie podchodzi no i ważna sprawa - daj im czas na oddech! Brzmi to dosyć nierealistycznie kiedy śpiewają choćby legato, nuta po nucie zamiast kilka milisekund przerwy między końcem jednego a początkiem drugiego dźwięku, jakieś vibrato by dobre było też :). Nie, że się czepiam, ale po prostu w takich numerach to słychać bardzo, sam z tym walczę nie raz programując midi w EW :).

Podoba mi się, lepiej niż ostatnio :). Ładnie to składasz w niektórych momentach jednak brzmienia instrumentarium czasami ssie. Może nie tyle zainwestuj w lepsze sample, ale poszukaj darmowych bibliotek z różnymi bębnami pojedyncze lub do kontaktu. Wersja demo odpali wszystko jednak przez 15min chyba. W każdym razie można wyeksportować do audio potem ścieżkę kontaktu i pracować dalej ;). Zamiast zwykłej perkusji takiej tandetnej miażdzyły by tutaj thunder drumsy :D. Do znalezienia w necie, są bo sam mam na dysku trochę tego friłeja, jakośc podobna do tych z Storm Druma 1 ;).

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:pararara 2011/04/29 18:43 #12077

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 0
@ahremov
zacznę...przynajmniej w tym dziale. Jakoś czasu mało, zawsze wydawało mi się ze to ja jestem tym co potrzebuje rady czy konstruktywnej krytyki ale w miarę możliwości będę pisał:)

@kantos
szczerze mówiąc to na nikim się nie wzorowałem a wszelkie podobieństwo do innych wykonawców jest przypadkowe ale to tylko dobrze świadczy o Tobie że zauważasz te analogie :)

dzięki za opinie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - filmgate 2011/04/29 18:50 #12078

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 0
@N.E.X
powiem Ci że cierpię na brak sampli a te co mi podrzuciłeś ostatnio naprawdę dają radę i myślałem nawet czy nie podmienić tych chórków ale wszystko było już gotowe i trochę mi sie nie chciało ale jeszcze nic straconego.pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - filmgate 2011/04/29 22:23 #12085

  • torez
  • torez Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 77
  • Otrzymane podziękowania: 6
faktycznie jak tam któs wczesniej napisał to wejącie perki podobdne do Dire Straits moze nie tyle tyle podobne co kojarzy sie się z Money for nothing. ogólnie podoba mi sie aczkolwiek przyczepiłbym sie do całośći perkusji , mozna było sie postarać troche ,zbyt monotonna -można by urozmaicić bardziej ,dodać dobre blachy i już sie wszystko zmienia , naprawde niewiele potrzeba . a moze mi sie tylko tak wydaje bo sam gram 17 lat głownie na perkusji i jakoś jestem wrażliwy bardzo na tym punktcie. no nic to tylko moja subiektywna ocena ale ogólnie ciekawy kawałek .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena