Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Okazje kupna pluginów 2011/07/25 06:40 #13098

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35

TRIOBAS 1 napisał: (...)policz to przy wersjii upgrade ,BA!!!!! (...) musisz przerejestrować :// Nówki pudełkowe --3760,90


Uważam, że 500zł ulicą nie chodzi. Po drugie Bob Moog Tribute Library warte 300$ dodaje za FREE!

Ja rozumiem, że każdy chce kupować wtyczki za grosze, ale niektóre porostu kosztują.


Nie ma czegoś takiego jak wersja upgrade...., a opcja przerejestrowania do ustalenia finansowo.
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Okazje kupna pluginów 2011/07/25 10:33 #13101

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie wiem ile tam faktycznie ten zestaw kosztuje w przypadku zakupu "nowego" a ile przy "używanym", ale wiem jedno - o ile sprzęt fizyczny się zużywa i jego malejąca wartość w miarę upływu czasu jest oczywista bo zachodzi ryzyko, że im dłużej sprzęt działa tym mniej czasu mu pozostało bezawaryjnego działania o tyle oprogramowanie wirtualne, które się nie zużywa i funkcjonalnie nie traci na wartości (te wtyczki są nadal używane, nie są archiwalne z przed kilkunastu lat, wiele innych ma opcje darmowego upgrade lub po niskiej cenie) także nie traci na cenie. Jakakolwiek zniżka jest jak najbardziej wielką promocją ponieważ dostajemy produkt taki sam jak kupiony nowy, ewentualnie z używanym nośnikiem który dzisiaj nie gra żadnej roli bo można dostać za darmo nowe kopie albo pobrać online ;). Każda szanująca się firma jak Spectrasonic czy East West za darmo dośle nośniki dla posiadających licencję, koszty wysyłki to grosze i zostanie jeszcze dużo upustu. Za cenę niższą dostajemy to samo ponieważ oprogramowanie się nie zużyje i nie przestanie działać za miesiąc z powodów, z których pada sprzęt mechaniczny.

Dlatego nie widzę powodu dla którego ktoś miałby sprzedać bibliotekę brzmień 2x taniej niż ją kupił miesiąc czy nawet dwa lata temu jeżeli brzmienia ma nadal "na czasie". Tym bardziej kiedy można taką bibliotekę przetransferować na inne konto oraz dołączona jest faktura VAT czy inny dowód zakupu z czego wiadomo, że wszystko było i jest legalnie. Bez tego faktycznie można się domagać zniżki, albo w ogóle nie kupować, bo powoduje to potem problemy, ale nie teraz o tym chciałem wspomnieć. Nie twierdzę, że od razu trzeba po cenie rynkowej sprzedawać, wtedy nikt nie kupi, ale te kilka % upustu jest jak najbardziej fair dla kupującego :).
Za tę wiadomość podziękował(a): kaziorkaski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Okazje kupna pluginów 2011/07/25 14:25 #13122

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
koziorkaski
Omnisphere,Trylian, ---wersje upgrade dla posiadających Atmosphere, Trilogy :PPPP zaloguj sie na S. choć nie musisz i luknij :PPPP
www.spectrasonics.net/sales/techshop/tshop-trilian.php
www.spectrasonics.net/sales/techshop/tshop-omnisphere.php
www.spectrasonics.net/sales/techshop/tshop-rmx.php
Więc teraz ile to wyjdzie? kasiorki? ,,kasiorkaski"? (ot taka szutka) :P
poza tym techshop.spectrasonics.net/merchant.mvc?...e=BMF&Category_Code= 100 papieru :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez TRIOBAS 1.

Odp: Okazje kupna pluginów 2011/07/25 15:36 #13127

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35

TRIOBAS 1 napisał: (...)Więc teraz ile to wyjdzie?(...)

Chciałbym sprzedać w korzystnej cenie dla każdej ze stron.
Przepraszam - faktycznie miało być 278zł , a nie $ hehe. 100$ kosztuje ta biblioteka.
Ha, ale ile osób by nie miało starych instrumentów typu Atmosphere, to już na pewno zrobili upgrade i nowy nabywca nie ma możliwości takiego manewru (bo oferty sprzedania tychże są jeszcze rzadsze niż moja), a sam taki chciałem zastosować, kupując Omnisphere, hahaha.
Pozdrawiam chłopaki
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski.
Zasilane przez Forum Kunena