Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Okazje kupna pluginów 2009/12/03 21:45 #6316

  • psysutra
  • psysutra Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Jak kaziorek nadmienił, nie ma stricte tematu o czymś takim (kupno sprzętu a wtyczki są lekką dysproporcją), więc postanowiłem spełnić ową potrzebę. Do tego topicu wrzucamy linki do okazyjnych cen wtyczek.

Jako pierwszy proponuję:

audiomidi.com/Blue-Tubes-Analog-TrackBox...ner-Deal-P12838.aspx

Bardzo dobra cena- rozważam sam nabycie, gdyż wtyczki z Nomad Factory są bardzo dobre.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Okazje kupna pluginów 2009/12/23 21:52 #6607

  • masahuku
  • masahuku Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 0
Gorąca zimowa promocja PSP Audioware

PSP sQuad to paczka pięciu wysokiej jakości korektorów w postaci VST, RTAS, AU na PC i MAC. Charakteryzują się wzornictwem jakości działania klasycznych analogowych equalizerów, prostotą obsługi oraz małym zużyciem CPU.

W sQuad paczki wchodzą: PSP ClassicQ, PSP ClassicQex, PSP ConsoleQ, PSP preQursor oraz PSP RetroQ.

Do 7 stycznia 2010 obowiązuje cena 99$ (ok.290zł). Po tym terminie cena będzie wynosić 249$.

www.pspaudioware.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Okazje kupna pluginów 2010/01/22 09:25 #7039

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Kolejna okazja, czai się TU .
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Okazje kupna wtyczek firmy IK multimedia 2010/08/21 16:03 #9211

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Potężną ofertę promocją przygotował producent oprogramowania muzycznego IKmultimedia

Skąd taka oferta? - Wszystko za sprawą hurtowej sprzedaży. Na chwilę pisania tego posta na skorzystanie z opisywanej oferty zdecydowało się 2811 użytkowników.
Dzięki organizowaniu tzw. "Group buy" cena oferowanych produktów dla końcowego użytkownika jest bardzo atrakcyjna.

Na czym polega promocja?
Każdy, kto zakupi dowolną wtyczkę w cenie: 169.99 euro/229.99 dolarów, poniższe tytuły otrzyma całkowicie za darmo:

SampleTank 2 XL
Miroslav Philharmonik
Sonik Synth 2
SampleMoog
SampleTron



Aby móc skorzystać z promocji należy:
1. Zakupić wybrany produkt
2. Zarejestrować produkt
3. Przejść do strefy użytkownika na stronie producenta po czym kliknąć w przycisk "promotions" a następnie w link Virtual Instruments Group Buy Extravaganza
4. Pobrać pozostałe instrumenty.

Oferta ważna tylko do końca sierpnia 2010. Decydującą datą jest data zarejestrowania zakupionej wtyczki.
Dodatkowe informacje na temat powyższej oferty znajdziesz tutaj .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O:Okazje kupna pluginów 2010/08/21 21:20 #9214

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Niby super, a niby nie, bo to prawie 700zł za wtyczkę. Super, że dostaniemy 4 wtyczki gratis, a być może i pakiet efektów jak uzbierają tyle kupców. Dla mnie trochę bez sensu gdyż jedyne co mnie by interesowało to Miroslav, reszta to dla mnie kupa samplerów gratis... Za granicą taka kwota to wydatek 2 wieczorów z pizzą także można sobie pozwolić, ale wolałbym promocję "uzbieramy 2500 kupców i sprzedajemy pojedynczy instrument za 59$" i po zakończeniu okresu w przypadku uzbierania wymaganej ilości użytkowników transakcja była by realizowana. Dla mnie to bardziej sensowne i konkretne. Były już takie aukcje i są takie strony internetowe, w której autorzy licytują cenę hurtową i wystawiają aukcję np. laptopów, jak kupi naraz 25 osób transakcja zostaje zawarta pod autorów strony (firmę oczywiście), a kupcy płacą własnie tej firmie swoją należność. Jest tanio i praktycznie. Da się. Szkoda...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Okazje kupna pluginów 2011/03/21 20:19 #11699

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Miroslava ciąg dalszy:

IK Multimedia Miroslav Philharmonik Classik Edition - za jedyne 15$


www.audiomidi.com/cust_search/Miroslav-P...ner-Deal-P15655.aspx

Promocja ograniczona. raczej pewna, bo było o tym kiedyś na forum EiS. Sklep działa na zasadzie ubijania targu z daną firmą i co jakiś czas oferują giga promocje No-Brainer :). Po zakupie trzeba poczekać na przetworzenie zamówienia i dostaniecie maila od samego IK Multimedia z serialem i pewnie linkiem do pobrania aplikacji.

1,5 GB sampli. Nie wiele, ale zawsze coś. Kiedyś jak widać post wyżej byłem zainteresowany tą wtyczką ;). Brzmienia ma dosyć dobre aczkolwiek świata tym zwojować nie można i nie nadają się zbytnio do muzyki filmowej z tego względu, że nie posiadają naturalnego reverba co pozbawia je mocy jak ma to miejsce np. w Quantum Leap Orchestra (w sumie to nie ma co porównywać nawet, kto słyszał ten wie). Jednak jako urozmaicenie produkcji brzmienia nadają się idealnie i po drobnej zabawie w "urealnienie" brzmienia dobre rzeczy wychodzą. Za 15$ nie ma co się nawet zastanawiać tylko brać :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Okazje kupna pluginów 2011/03/21 20:37 #11700

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
kurde blaszka nawet nie zwróciłem uwagi na tą promocję ,a przed chwilką dostałem maila od IK z niby jakąś promocją ale nie zajarzyłem no dla mnie ciekawostka i łykam na pewno :)) dzięki N.E.X.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Okazje kupna pluginów 2011/03/21 21:00 #11701

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Faktycznie N.E.X znakomita oferta smyczkowych brzmień ze stajni IK. I jak dziękuję za informację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena