Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Promocja w Soundsonline-europe 2012/09/24 21:29 #17451

  • zgraja
  • zgraja Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Nie wychodząc z domu wspomagaj naukowców w badaniach kształtujących przyszłość świata. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: http://www.boincatpoland.org
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
Na stronie SOUNDSONLINE jest promocja trwająca do 30.09. Teraz jest 75% upustu (normalnie było 67%) za Complete Composers Collection. 7 instrumentów płatnych + 1 gratis!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promocja w Soundsonline-europe 2012/09/25 13:55 #17458

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Bardzo dobra oferta.
Wysokiej jakości multisample z doskonałym silnikiem PLAYa.
W tej cenie naprawdę się opłaci.
Mając taki zestaw,zrobi się "zawodowo" wiele wspaniałych kompozycji.
Proponuję przesłuchać "demówek" na stronie (ucho odpada),nie ukrywam że sam korzystam z tych bibliotek i jestem bardzo zadowolony:)
Cena z vatem wynosi 831,81€ (3410zł)porównajcie z cenami na naszym rodzimym rynku(około 3900zł),oczywiście w Polsce występuje zestaw o jedno rozszerzenie mniej;)

www.midistore.pl/pl/p/EAST-WEST-COMPLETE...LLECTION-HD-1-TB/498

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promocja w Soundsonline-europe 2012/10/02 09:56 #17582

  • zgraja
  • zgraja Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Nie wychodząc z domu wspomagaj naukowców w badaniach kształtujących przyszłość świata. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: http://www.boincatpoland.org
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
Promocja przedłużona do 15.10.2012. Jeśli ktoś nie zdążył kupić, ma jeszcze szansę! :) Demówki faktycznie miażdżą większość konkurencji. Wyczytałem na ich forum, że w drodze jest beta 4 wersji silnika Play.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promocja w Soundsonline-europe 2012/10/02 10:59 #17583

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Akurat to nie jest zbyt wielka promocja. CCC zawsze stoi po około 66% zniżki, podwyższenie do 75% i tak wiele nie daje ;). Ja tam czekam, aż na święta albo może w nowym roku, kiedy będą obchodzić okrągłą rocznicę, będą promocje typu 2+1 gratis albo najlepiej 50% taniej na pojedyncze sztuki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promocja w Soundsonline-europe 2012/10/02 13:11 #17586

  • zgraja
  • zgraja Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Nie wychodząc z domu wspomagaj naukowców w badaniach kształtujących przyszłość świata. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: http://www.boincatpoland.org
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
N.E.X., Pamiętaj jeszcze o tym, że teraz dostajesz dodatkowo 1 instrument gratis. Wychodzi na to, że otrzymujesz 8 instrumentów a płacisz za 1,75 (0,25*7). Nic nie stoi na przeszkodzie, by jako gratis otrzymać najdroższy z nich, co dodatkowo poprawia wynik. Gorzej jeśli ktoś ma już jakieś ich wtyczki, to wtedy nie za bardzo ma z czego wybrać, bo w promocji są do kupienia tylko te starsze (nie ma np. całej nowej serii wtyczek "Hollywood" i "Ministry of Rock 2").

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promocja w Soundsonline-europe 2012/10/02 14:11 #17587

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Fakt, masz rację :). No to promocja całkiem ciekawa jak ktoś chce mieć wszystko w jednym. Przymierzałem co tam jest do wyboru i u mnie wychodzi, że tylko 5, no może 6 bym z chęcią wybrał, reszta byłaby mi nie potrzebna ;/. Szkoda, że nie ma nowszych pakietów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena