Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/07 21:51 #11870

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witajcie.

Przeszukiwałem stronkę z bibliotekami East West i znalazłem tę ofertę.Zaznaczam...rewelacyjną ofertę:

Symphonic Orchestra Gold
Pianos Gold
Symphonic Choirs
Goliath
Stormdrum 2
Voices of Passion
Ra

W przeliczeniu na zł kosztuje tylko 2400zł, w cenie bez promocji 9600zł( oszczędzamy 7200zł)do kompletu dają HD 1 TB.
Łykać trza...przynajmniej ja już działam w tym temacie;)
Do końca kwietnia gdy się złoży zamówienie,wysyłka gratis.

Pozdrawiam.

www.soundsonline.com/Complete-Composers-Collection

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/07 22:35 #11874

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ta promocja obowiązuje cały czas i nigdy się nie kończy, jest już od dawna ;). Wbrew pozorom nie jest wcale taka rewelacyjna.

Kilka szczegółów:

599 Euro bez podatku (tak, trzeba w Euro, wysyłają stuff z Amsterdamu. Jak już zamówienie pójdzie to kurier w jeden dzień do polski dojeżdza z FedEx'u). Dolicz 19%, bo właśnie tyle naliczają w Holandii. Czyli jakieś 114 E. Do tego koszt iLoka, który można u nich też dorzucić za 39 Euro. Łącznie zapłacisz około 750 Euro czyli niewiele ponad 3000zł. wysyłka chyba darmowa.

Moim zdaniem promocja jest lipna bo dysku nie dostajesz gratis a ZAMIAST płyt dostajesz dysk z zainstalowanym stuffem. W razie W wszystko Ci leci, a archiwizować musisz wszystko sam na nie oryginalnych płytach (nie wiem jak to nawet wygląda i czy się da). W razie awarii niczego nie gwarantują, trzeba samemu zadbać o kopie.

Co do atrakcyjności - moim zdaniem dobre są tylko QLSO Gols (oczywiście), Storm Drum 2 (zaznaczam, że zwykły, lepszy jest Pro, ma więcej sampli, mam i chwalę, głównie te 4GB z Pro wykorzystuję) oraz Voices of Passion (którego nie mam). No i Choirs ;). Gdybyś zmienił na coś lepszego to cena automatycznie rośnie.

Ja kupiłem na święta za około 400 Euro z iLokiem i podatkiem QLSO Gold i SD2 Pro w promocji 1+1.

Polecałbym Ci ochłonąć i przekalkulować jednak czy naprawdę się tak opłaca, a co za tym idzie poczekać na inne specjalne promocje, które ciągle się pojawiają ;). Wiadomo, że w pakiecie taniej ale poza tymi 3/4 wtyczkami reszta to nic ciekawego. Zamiana czegoś na Silka czy Gyposy podnosi dosyć znacznie cenę i aktualnie wygląda to jak 3 dobre wtyczki + 4 na pocieszenie.

A i jeszcze jedna ważna rzecz - zmień na region europejski, nie patrz nawet w ofercie amerykańskiej. My możemy kopować tylko w Euro, nie zaakceptują Ci zamówienia.


Czyli tutaj: www.soundsonline-europe.com/Complete-Composers-Collection

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/08 10:51 #11878

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj.
Dzięki za kubeł zimnej wody;)
Już przekombinowałem moją żonę na zakup:)
Nie ukrywam że się najarałem na te zestawy,ale faktycznie biorąc pod uwagę wszystkie "dodatki"
,to nie brzmi już to tak dobrze jak na samym początku.
Słuchaj,widzę że znasz się dobrze w tych klimatach i potrafisz dobrze ocenić zawartość produktu...myślę że ostatecznie zakupiłbym sobie pakiet Native Komplete 7 w cenie 1999zł-taniej nie znalazłem i chyba byłbym zadowolony.
Jeśli możesz okiem maniaka doradź mi czy warto,czy kombinować z promocjami EWQL.
Komplete ma mnóstwo ciekawych wtyk i świetny sampler z nawet sporą ilością bibliotek z dobrym brzmieniem, podobno Kontakt jest lepszy od Playa,a banki z EW są kompatybilne z Native:)
Pozdrawiam.
P.S. korci mnie przynajmniej Goliath;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/08 13:22 #11881

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tzn, nie że ja zniechęcam do EW w ogóle :). Bo to bardzo dobre brzmienia, jedne z najlepszych jakie słyszałem, mało która biblioteka posiada taką moc jeżeli chodzi o muzykę użytkową jak podkłady, trailery, soundtracki itd :).

To co na razie mam i polecam:

Orkiestracja - w tej cenie EWQL na pewno nie ma konkurencji. Wersja Gold to jest kompletna biblioteka. Od Platinum różni się tym, że posiada tylko dodatkowo nagrania Close i Surround (bliskie i bardzo dalekie, domyślnie są po środku dzięki temu mają taką moc) oraz 24 bitowe próbki w wersji Platinum Plus.

Bębny - W tej cenie też wielkiej konkurencji nie ma, mimo że takich bibliotek dużo jest to Storm Drum 2 jednak wygrywa moim zdaniem. Dodatkowo w wersji Bundle czyli Storm Drum 2 i Storm Drum 2 Pro jest więcej brzmień a całość zawiera "The Best" z pierwszej części Storm Druma (dla tych co nie posiadają, bo brzmienia podobno się nie powielają w drugiej części). Taki zestaw zawiera naprawdę masę próbek od pojedynczych uderzeń bongosów (wiele rodzajów) i innych egzotycznych bębnów aż po całe potężne zestawy zestawy jak Middle Earth czy Earthquake lub Trailers Toms grane przez kilku bębniarzy :). Każda taka biblioteka zawiera co najmniej kilka uderzeń, najczęściej kilkanaście i bardzo często kilkadziesiąt w których każda artykulacja brzmi inaczej, przekłada się to na masę brzmień które można nawarstwiać ze sobą :). Ludzie na forach piszą, że ciągle ich coś zaskakuje znajdując nowe ciekawe rozwiązania i połączenia, coś w tym jest, ja już od stycznia ogarniam :).

Co polecam, ale jeszcze nie mam:

Chóry - EWQL Choirs nie ma konkurencji chyba w ogóle ;). Wpisywanie własnych słów, kilka chórów do dyspozycji, losowe wersy itd. Coś do epickich motywów.

Voices Of Passion - Piękne inkantacje :). Przydają się do każdej nastrojowej sceny, piękne wokale którymi można po prostu grać każdą nutę :).

Dzięki takiemu zestawowi jak powyżej spokojnie możesz podbić każdy bank muzyczny i spokojnie zwracając inwestycję z nadwyżką jeżeli oczywiście dobrze wykorzystasz materiał :). No i oczywiście jeżeli to jest Twoim celem. Wiem, bo sam teraz działam w jednym takim mniejszym i niemal każda orkiestracja jest robiona przez ludzi na powyższych zestawach :). Ja to wiem, bo czuję subtelne różnice, ale słuchacz już nie, dla niego liczy się dobra muzyka którą otrzymuje :). Z takich poważniejszych jak Brand X Music, Audiomachine czy Two Steps From Hell też jadą po MIDI przecież :).

Nie wiem czego potrzebujesz, ale generalnie wszystko dobrze wykorzystanie może się zwrócić ;). Biblioteki NI z tego co słyszałem bardziej "wszystko do wszystkiego" od brzmień trąbek, saxów, gitar aż po syntetyczne nagrania ;).

Co do promocji jeszcze:

Ja osobiście wole mieć na płycie, dlatego nie kupuje tak w pakiecie, tym bardziej, że mam wszystko na laptopie nie stacjonarnym dysku :). No ale mniejsza już o preferencje. Jakby zmienić na "lepsze" instrumenty jak poprawienie SD2 na bundle i inne to wyjdzie jakieś 3200zł ostatecznie - nie jest źle.

Specjalne promocje jednak trafiają się często. Ostatnio na maila z okazji targów dostałem powiadomienie o promocji kilku bibliotek za pół ceny. Można było nabyć Choirs za niewiele ponad 700zł ostatecznie już z podatkiem - no ale nie miałem kasy. Tak jednostkowo można by skompletować tylko potrzebne biblioteki i na pewno zamknąć się w kwocie 2000zł ;). Jednak wiadomo, jak coś potrzeba na już to nie ma co czekać - w sumie kwestia indywidualna, jak kto woli :). Jeżeli o mnie chodzi to czekam na to, żeby kupić tylko potrzebne biblioteki, a na razie i tak mam dużo roboty z tymi dwoma przy ogarnianiu materiału :).

Na święta ostatnio była tez promocja 1 + 1. Można było nabyć jedną bibliotekę i otrzymać drugą gratis za równowartość ceny pierwszej lub niższą kwotę. Można przy tym pokombinować, bo wybierając SD2 miałem do dyspozycji tylko EWQL Orchestra Silver. Z kolei wybierając jako podstawe EWQL Orchestra Gold mogłem gratis wybrać SD2 Bundle (z Pro) ;). dopłacając kilkanaście złotych na polskie miałem 2x lepszą opcję pierwszą jak i drugą ;).

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/10 17:34 #11911

  • Czaku
  • Czaku Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 3
Siemka.

Co do tematu EW CCC miałem wziąść ten zestaw i dowiadywałem się bezpośrednio od sprzedawcy w Polsce, że można także kupić EW na płytach bodajże jest ich ponad 20 szt dual layer.
W takim przypadku dochodzi koszt dysku twardego 1TB. ( no chyba że ktoś takowy posiada).
Z dysku wewn. EW CCC powinna być możliwość back-up'u na inny nośnik ponieważ producent nie ograniczyłby klinta do ryzyka utraty danych. ( moim zdaniem to nie jest np Windows7 którego nie da sie skopiować i działa tyyyylko oryginał, nie? ;)

Tu widzę co niektórzy narzekają na silnik PLAY.....
Powiem tak: posiadam EW Goliath, przy odpaleniu kilku wtyczek i rozsądnym generowaniu efektów działa bez zarzytu na sredniej klasy komputerze... Silnik jest OK.

Aaaach... nie lada gratka ten 7-dmio Pakietowy zestaw....

Jeśli macie jakieś info na temat tego czy pakiet ten będzie na półkach czy też zniknie niebawem byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/10 19:52 #11912

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nikt tutaj nie narzeka na silnik play ;).

Od dystrybutorów generalnie nie opłaca się nabywać, bo bardzo zawyżają cenę.

Co do backupu danych - obawiam się późniejszą współpracę i miejsce skąd wziąć wersję instalacyjną pluginów play aby współpracowały z iLokiem. Windows 7 ma słabe zabezpieczenia w porównaniu z tym ;).

Pakiet powinien być, siedzi już ta promocja dobre pół roku, od kiedy śledziłem biblioteki EW. Ciągle "niby" jest koniec, a nigdy nie znika ta promocja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/11 11:38 #11922

  • Czaku
  • Czaku Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 3
Instalatory czy stery do iLoka pewnie są na dysku. Moim zdaniem nie jest to problemem.
Nie wiem tego do końca, nie chce się tu przeforsować ale na EW Goliath pierwsza płyta posiada katalog aplikacki i sterowników do "montażu" pakietu. W EW CCC chyba było by podobnie.
Biblioteki Sampli można kopiować bezpośrednio Drag&Drop czy jak to tam sie mówi ;)
Póżniej tylko wskazuje dysk, ew. katalog bazowy.

Ciekawa sprawa z marżą naszych dystrybutorów. Pewnie mając gotówkę opłaca sie ściagnąć zza miedzy :)

Pozdrówki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Rewellacja!!!Zetaw EWQL 7 szt. -75%:) 2011/04/11 13:25 #11923

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No tak, dalej jest napisane że w przypadku uszkodzenia danych mogą dokonac wymiany tylko problemów z tym, bo trzeba odsyłać nowy dysk i czekać aż zrobią i zwrócą ;). Z drugiej strony dobre do studia - montujemy i mamy cały zestaw od razu bez całodniowej instalacji. Inna rzecz, że backup na płyty też trwałby cały dzień ;).

Bezpośrednio od EW QL Orchestra Gold kosztuje około 1500zł, Audio Factory już życzy sobie za to samo 1730zł. iLok u EW kosztuje około 160zł w AF już 190zł itd ;). Rozumiem marżę producenta, ale wygląda to tak jakby nabywali produkt w tej samej cenie co my możemy + marża zamiast po niższej cenie (lub naciągają ceny, nie wnikam).

Oczywiście promocje dotyczą tylko zakupów u producenta bezpośrednio także z tego względu też warto u nich kupować :).

Zamawiając miałem małe problemy z przepchnięciem zamówienia, bo miałem za mało na karcie kiedy chciałem dokonać zakupu i musiałem ponowić próbę drugi raz przez co nabiło mi 2 takie same zamówienia ;). Mysleli, że chce 2x to samo i czekali na drugą wpłatę, ale wyjasniłem o co chodzi i maszynka ruszyła - kilkanaście minut pod odpowiedzi dostałem wiadomość od FedEx o otrzymaniu przesyłki :). Pojechałą przez Francję, Niemcy i prosto do domu w niecałe 24 godziny (była na drugi dzień rano) :D. Śmiem twierdzić, że z tego Amsterdamu doszła szybciej niż nie jedna paczka z Wrocławia do Katowic ;). Także nie ma problemów z zakupami u źródła.

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena