Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Adobe Audition 3 2009/10/21 00:42 #5458

  • Frantz
  • Frantz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Wiem, że stronka dotyczy głównie Fl, ale czy ktoś jest w stanie pomóc mi problemie jaki mam na Adobe Audition 3. Otóż chciałbym zainstalować jakieś instrumenty VST w tym programie, ale nie wiem jak się to robi. Sciągnołem pare programików i po ich zainstalowaniu nie wiem jaki plik, gdzie przenieś no i w ogóle opadły mi juz ręce - do d...py z taka robotą.
Mam Vox, kumpel śle mi gitarki, ale brak mi perki i jakis fajnych efektów.
Po zainstalowaniu programu (jakiś syntezator) wchodziłem w addvst w adobe, podawałem ścieżke tego programu, pliku i nic nie dodaje do programu nic nie moge włączyc żeby dograć.
Proszę o jakieś wskazuwki, może jakieś pewne VST pliki na ten Adobe, a może się przesiąść na jakiś inny edytor.
Co robić?
Frantz
ps. stawiam browca za rade

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Frantz.

O:Adobe Audition 3 2009/10/21 18:48 #5462

  • adrian0
  • adrian0 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mam Adobe Audition 3 ale szczerze mówiąc nie próbowałem takich rzeczy. A czy przeszukałeś cały folder instalacyjny? moze jest tam folder z nazwa VSTI, nie wiem czy cos Ci da gadanie po angielsku ale polecam ten link, jest tam przedstawione podlaczanie dodatków do aa3 :)

Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Adobe Audition 3 2009/10/21 22:45 #5468

  • Frantz
  • Frantz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czesc
Tak,tak - oglądałem już ta filmiki (chyba wszystkie) no i coś tam idzie podpatrzeć, lecz większość to ogólniki nie ma konkreta, jak należy to wykonać od podstaw.
Męcze się, jak wcześniej wspomniałem już troche czasu z tymi VST w Adobe no i dzisiaj w końcu coś się udało (nie ma instrukcji po Polsku, a jak wiadomo takie pomoce są piosane w technicznym języku, trudym dla średnio gadających w English). Dotarłem do tego że na multitracku nie idzie ich włączyć, musi być na edittracku i w tedy wchodzimy w efekty i tam, są Vst pliki, (dodawnie-usuwanie nowych wtyczek, odświerzanie i takie tam) , ale dalej nie aktywne. Żeby nimi się pobawić należy włączyć Miditrack i klikając na tym tracku prawym w myszy mamy seqvencer i tam wchodzimy i wyciągamy Vst-zabawki i se zmieniamy co nam pasuje, sprawdzamy , mamy klawiatutę, kwadraciki jak we Fruity i sobie klikamy układając melodyjkę. Spróbuje dodac jakieś nowe vst-wtyki w najbliższym czasie i jak będzie ok, to będę się chwalił, co tam zdziałałem , bo zawsze może komuś się przydać troche na ten temat. Dodam, że AdobeAu.3 jest trudny, ale zadziwiające jest to w nim, że jak już coś się znajdzie to sami zdajemy sobie sprawę jak blisko bylismy i jak w miarę intuicji jest to zrobione w tym programie. Warto też, już w samym programie korzystać z zakładki pomoc, też są tam wskazówki co i jak.
Co mi pomogło:

www.studiodaily.com/main/training/howtut...udition-3_8730.html#

help.adobe.com/en_US/Audition/3.0/help.h...ED-EC98FA41A599.html - wspomnina pomoc

Moje doświadczenia z A. Audition 3
Pozdro, Frantz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Frantz.

O:Adobe Audition 3 2009/10/22 00:45 #5470

  • Frantz
  • Frantz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
HejHeja!


Tłumaczenie w google na temat Adobe Audition 3. Sprawdzajcie, powodzenia.

translate.google.pl/translate_s?hl=pl&lr...m=11&ved=0CDMQ_wEwCg


Pozdr, Frantz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Adobe Audition 3 2009/10/22 00:48 #5471

  • Frantz
  • Frantz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
HejHeja!


Tłumaczenie w google, artykuły na temat Adobe Audition 3. Sprawdzajcie, na pewno sie coś przyda - powodzenia.
Takich objaśnień brakuje.

translate.google.pl/translate_s?hl=pl&lr...m=11&ved=0CDMQ_wEwCg

Skopiuj cały link i wrzuć na pasek u góry.



Pozdr, Frantz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Frantz.

O:Adobe Audition 3 2009/10/23 10:47 #5493

  • Spiro
  • Spiro Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
z tego co pamietam to wystarczy ze wskazesz w ustawieniach katalog z zainstalowanymi dll dla VST/VSTi, pozniej z poziomu programu mozna nimi zarządząc.Pamietam ze nie bylo z tym problemów.
Adobe działać moze nawet w re-wire ;)
Music sounds better with...me ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Adobe Audition 3 2009/10/23 17:15 #5503

  • adrian0
  • adrian0 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
o wlasnie Spiro ma racje, nie powinno byc przy tym zadnych problemów a po drugie to dzieki za lini z pewnościa sie przydadzą :)
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena