Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowa Maschine-a! 2013/11/05 21:20 #21490

  • Piotr K
  • Piotr K Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 103
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam!
Jakoś nie widzę żeby ktoś się podniecał nowym Maschine, ale być może
tu nie zaglądają użytkownicy ;-)
Jeśli jednak są to ciekaw jestem opinii - szczególnie w temacie softu jeśli ktoś już uaktualnił....

Ja to zrobiłem natychmiast bo bardzo lubię oprogramowanie Maschine (kontroler akurat w moim przypadku
to dodatek tylko przymusowy gdyż nie korzystam z niego do grania na żywo, jedynie w domu
pozwala sterować softem przy nagrywaniu...) natomiast mam pytania - jeśli ktoś już działa w oprogramowaniu
i może coś na ten temat powiedzieć...

O ile bowiem poprzedni soft bardzo mi przypadł do gustu (choć miał drobne jakieś swoje wady) to nowy
wydaje się być krokiem do przodu, jednakże zauważam też kroki do tyłu ;)!?
Zazwyczaj funkcji przybywa a nie ubywa, tu zaś jest odwrotnie chyba, nie umiem odnaleźć np najprostszej
rzeczy kwantyzacji z poziomu softu!
Wiem że NI zmierza do pełnej kontroli z kontrolera - jednakże ujmowanie funkcji z oprogramowania to chyba
zły pomysł ;-)
Co gorsza na razie nie zauwazyłem manuala do softu - stąd moje pytania, gdyż w przeciwnym wypadku
poszukałbym sobie sam odpowiedzi...

Jeśli jest ktoś w miarę obeznany z Maschine, to proszę o kontakt oczywiście!

pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowa Maschine-a! 2013/11/06 10:05 #21492

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie posiadam Maschine ale w przypadku Native Instruments to kroki do tyłu są bardzo częste, żeby chociaż wymienić usunięcie serii Kore, wywalenie Kore Player z update oraz zmniejszenie zawartości ponad dwukrotnie w nowej wersji Komplete Elements z 7 na 8, brakuje masy brzmień w Kontakcie a te które są to czasami kopie z darmowej wersji... Nie wydaje mi się żeby zabrakło opcji kwantyzacji, powinna być nawet włączona na żywo jak w Live, no ale nie pomogę z tym z wyżej wymienionego powodu. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena