Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kłopotów Cubase'a i EWQLSO po zmianie kompa ciąg dalszy. 2012/03/09 18:36 #15531

  • bonjovi
  • bonjovi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam szanownych Panów,
Problemów z Cubase'm i EWQLSO i Platinum po zmianie kompa odcinek 2. W pierwszym odcinku cierpliwość okazała się cnotą i doprowadziła bohatera do wydawałoby się szczęśliwego końca. Jednak zły los nadal rzuca mu kłody pod nogi. W kolejnym odcinku przygód Cubase'a i EWQLSO Gold i Platinum pojawiają się dwa komunikaty.

Pierwszy już na wstępie przy ładowaniu ścieżek. I tu muszę zaznaczyć, że na starym komputerze też się tak działo.


Nadmieniam, że mam 16 GB Ramu więc nie wiem dlaczego krzyczy, że pamięć niska...chyba, że to o jeszcze inną pamięć chodzi.

No i teraz jest drugi komunikat...gorszy, bo po nim już nie można załadować żadnych brzmień w EWQLSO. Pojawia się on na niektórych samplach.



No i tutaj stanąłem...bardzo proszę o pomoc, bo już mi się przewody w mózgu przegrzewają od tego wszystkiego. Na starym kompie wszystko działało jak w zegarku, a na nowym wszystko się p@#%$^%

A teraz pojawił się kolejny problem, gdyż postanowiłem ja głupi reinstalować Cubase'a i w tym momencie w ogóle nie chce mi się otworzyć gdyż pojawia się takie hasło taki komunikat:



No i nadal błagalnie pytam czy ktoś z Was Szanowni Panowie wie jak się z tym uporać?
Pozdrawiam
Mariollo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kłopotów Cubase'a i EWQLSO po zmianie kompa ciąg dalszy. 2012/03/09 19:02 #15532

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Pierwszy problem to brak wolnej pamięci. Widzę, że korzystasz teraz z systemu 64 bitowego, wiadomo, że jest mniej stabilny. Używasz może 32 bitowej wtyczki? Jeżeli tak to zainstaluj 64 bitową wersję EW Play. Druga kwestia to jaką wersję Play posiadasz, drugą czy tą nową trzecią?

Drugi błąd to błąd Cubase, także może być spowodowany jakąś niestabilnością, problemami ze wszystkim i z niczym bez powodu. Jak wyżej, zainstaluj najnowszą wersję pluginu Play która ma dużo poprawek technicznych. W komunikacie pisze aby zgłosić do supportu i opisać co powoduje problem, w tym przypadki biblioteki EW czyli trzeba je uaktualnić.

Trzeci problem to brak licencji, jak wiadomo Cubase jest zabezpieczony odpowiednim kluczem.

Wiadomo jak jest, znowu powtórzę, że najprościej ściągnąć najnowsze wersje do Play, poprawki do instrumentów, w wersji 64 bitowej oczywiście, Cubase tak samo plus najnowsze dostępne łatki, wszystko przeinstalować i przy dobrych najnowszych sterownikach i poprawkach do systemu Win 7 nie ma, że nie będzie działać. Tylko w tej "sytuacji" chyba nie bardzo to wchodzi w grę z tym oficjalnym suportem i łatkami, więc nie wiem jak to obejść.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena