Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sprzedawaj swoje kawałki Hop-hopowe 2009/05/01 17:26 #4102

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Jeden z bardziej znanych serwisów poświęconych kulturze hip-hop uruchomił właśnie sprzedaż muzyki w formacie mp3.
Jak to działa?
Każdy użytkownik, zajmujący się tworzeniem muzyki, może ją sprzedać za pośrednictwem portalu. Cena ustalana jest indywidualnie przez twórcę, a pozostali eksploatatorzy mogą nabywać utwory lub całe albumy za zgromadzone punkty Hip-Hop.pl. Masz szansę otrzymać nawet 50% ceny sprzedawanego utworu.

Ciekaw jestem jakie są Wasze zapatrywania na ten pomysł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sprzedawaj swoje kawałki Hop-hopowe 2009/05/01 20:12 #4103

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
admin napisał:

Jeden z bardziej znanych serwisów poświęconych kulturze hip-hop uruchomił właśnie sprzedaż muzyki w formacie mp3.
Jak to działa?
Każdy użytkownik, zajmujący się tworzeniem muzyki, może ją sprzedać za pośrednictwem portalu. Cena ustalana jest indywidualnie przez twórcę, a pozostali eksploatatorzy mogą nabywać utwory lub całe albumy za zgromadzone punkty Hip-Hop.pl. Masz szansę otrzymać nawet 50% ceny sprzedawanego utworu.

Ciekaw jestem jakie są Wasze zapatrywania na ten pomysł.



proszę uruchomić odpowiednie oprogramowanie,dział , oddzielną stronę no nie wiem-czy cos w tym rodzaju a się sami o tym przekonamy - potrzebna będzie dobra reklama w necie takiego serwisu z naszymi wypocinami hehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sprzedawaj swoje kawałki Hop-hopowe 2009/05/02 08:42 #4104

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Vsti.pl pozostanie przy takiej jak dotychczas prezentacji utworów swoich użytkowników:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sprzedawaj swoje kawałki Hop-hopowe 2009/05/02 10:20 #4106

  • DjTomassi
  • DjTomassi Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
dosc ciekawy pomysl ale mysle ze musialaby byc u nas wieksza grupa dobrych wykonawcow a po drugie jakby to wygladalo ze za niezmasteringowany utwor sluchacz ma bulic hajs .. wiadomo ze czasami robimy cos dobrze ze mastering to tylko dla 100% pewnosci ze jest dobrze mysle ze zrobienie takiego czegos na poczatek jak reklama zeby odwiedzali nas nie tylko ci co tworza ale ci co sluchaja i zeby mieli mozliwosc zalozenia konta specjalnego gdize przy tworzeniu wybiera czy jest sluchaczem czy tez producentem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sprzedawaj swoje kawałki Hop-hopowe 2009/05/02 23:33 #4112

  • chuson
  • chuson Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mi sie wydaje ze to zabilo by ta strone. Dobrze ze Admin podjal sluszna decyzje. Tam gdzie pojawiaja sie pieniadze pojawiaja sie problemy, no i wiadomo nie tworzylibysmy muzyki z mysla o muzyce tylko o $$$ lub innych punktow, rankingow itp.
Teraz niech kazdy odpowie sobie na pytanie ile razy jak zaczynal robic nowa muze myslal: Czy zrobic ja jak ...,,,, zeby innym sie podobala albo sprzedala ... hehe
PEACE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena