Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:program do tworzenia myzyki 2009/12/28 18:47 #6681

  • roket
  • roket Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
najbardziej profesionalny no i poprostu najlepszy jest FL choć Infected Mushroom podobno korzysta z Cubase ale znam oba programy z tym że FL dużo lepiej i powiem tak że mi się bardziej podoba FL poprostu od niego zacząłem nauke 5 lat temu a i tak nieznam wielu opcji a z każdą nową jest radość odkrycia:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:program do tworzenia myzyki 2009/12/28 19:02 #6683

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
Według mnie nie ma znaczenia, na jakim programie tworzy się muzykę. Jeden tworzy na FL'u i nikomu się to nie podoba, a drugi robi na eJay'u i jest spoko. Wszystko zależy od naszej wyobraźni (i, nie ukrywam, umiejętności). Nie powinno się oceniać utworów w stylu "słychać, że było robione na FL'u". Tylko ja tak czasem mówię, jak poznaję gotowe sample :] Ale sprawa, kto na czym robi muzykę, jest nieważna. Liczy się sama muzyka. Tyle w tej kwestii.
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:program do tworzenia myzyki 2010/01/17 13:01 #6967

  • KBANASZ
  • KBANASZ Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 0
Prof. Worminkle ma racje, liczy się efekt końcowy, tym bardziej że rzadko kiedy utwór powstaje wyłącznie na jednym programie czy instrumencie. Zapraszam do posłuchania www.megatotal.pl/kbanasz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:program do tworzenia myzyki 2010/01/20 21:16 #7032

  • gitt
  • gitt Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Według mnie nie liczy się program, lecz umiejętności i pomysł na daną kompozycję. Znam osobę która nakupowała sobie dużo sprzętu i oprogramowania, a tworzy beznadziejnie( krócej mówiąc-więcej sprzętu niż talentu :P). Są tacy co nie mają super specjalistycznego sprzętu, a tworzą zajefajną muzę;)
Ja osobiście pracuje na Fl Studio i dla mnie ten program jest najlepszy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:program do tworzenia myzyki 2010/03/13 15:39 #7666

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Dla mnie rzadzi FL szczegolnie za interface .Zwlaszcza dziewiatka.Lekko mroczny,przelamany swietnymi kolorami,nie wspominajac o dopieszczonym wygladzie wtyk.Sa po prostu piekne i tyle.
Osobiscie kocham ten soft od 2 lat i musze powiedziec ze w duzej mierze wlasnie on inspiruje mnie do dalszej pracy.
Mega intuicyjnie wszystko rozmieszczone i uproszczone.(jesli sie wie gdzie co jest)
Co do konkurencji to...cubas moze i ma mozliwosci podobne, ale interface mnie odpycha jakos.Faktycznie n*****e w nim jakos.
Jesli sie nie myle to w pewnym momencie windows wyskoczy ze swoim kombajnem do produkcji muzy podobnie jak Mac.(hahaha)
Co do Maca i jego Logic Pro,to podobno jest swietny.Niestety, wiemy jak masowa popularnosc wplywa na opine innych(tak mowa tu o owcach i tym syndromie).
Osobiscie uwazam ze Maca musieli w ktoras strone popchnac,a ze wymyslili w ktora...
Porzadnie zanecili...i mamy gotowy produkt.Gotowy na rynek.Aha jeszcze cenka wyzsza,by plebs myslal ze ma w rekach zloto,a to kamien malowany he he.

Reason chyba nie uzywa zewnetrznych wtyczek...

Steinberg bodajze ma najwieksze doswiadczenie w tej branzy,tlumaczy to popularnosc softu.Logicznie myslacy osobnik(nie za pomoca reklam)wybierze Cubase.
Osobnik kolejnej kategorii to man,ktory bierze produkt elitarny(nie wszystkich na niego stac nie nie)nawet soft musi specjalnie dla niego byc wyprodukowany.Piekny,szczuply,mocny wyczekiwany,popularny... lecz podgnily troszke Makintoszek.

A ja i tak wole swojego Efelka i jego dozywotni support.
I polecam.Bo wiekszosc za Chiny sie nie przyzna,ze wywalilo GRUBA kaske na jakiegos Macka Pro.I wiekszosc nie powie ze kupilo go "bo Ktostam polecil".A Ktostam to nie byle kto...
Ktostam to znowu znana postac w swiecie muzy,szkoda tylko ze przekupna.Ciach ,kanapka od Maca i "szepnij pan panie Ktostam,gdzies(w telewizji najlepiej)o naszym wypasionym produkcie.
I badz tu czlowieku madry.
Ktos powie"gdyby mial kase to by i tak kupil Maca z Logikiem"
Napewno przyjacielu,ale nie dlatego ze inni tak mowia.
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski. Powód: Prosimy stosować poprawną polszczyznę, znaki diakrytyczne, spację oraz nie używać wulgazryzmów!

O:program do tworzenia myzyki 2014/01/30 19:07 #21874

  • Arteda
  • Arteda Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • dj arteda
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nieda sie powiedziec oficjalnie który jest najlepszy, liczy sie wiedza, a uczyc sie trzeba latami. FERRARI PIEKNE SZYBKIE AUTO I NIBY NAJLEPSZE ALE NIE KAZDY UMIE NA TYM JEZDZIC .......


JA POLECAM FLSTUDIO I LOGIC....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena