Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Uplifting/Epic Trance 2008/09/13 21:59 #1539

  • DelIvered
  • DelIvered Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Imo stwierdzenie ze trance rozwija sie w dobrym/zlym kierunku jest nieco bezsensowne - w koncu kazdy lubi co innego, a koniec koncow kazdy ma jakis rodzaj muzyki ( w tym trancowej) jaką lubi. Nie spotkalem jeszcze czlowieka ktory by nielubił żadnej :), wiec dla kazdej jest miejsce.

To, ze "kazdy" moze komponowac muzyke to tez nie jest tak do konca. Nie kazdy moze - trzeba miec na tym punkcie hopla, wrodzone zdolnosci- chocby minimalne i duzo zaciecia i cierpliwosci. Nawet tych kilka przycisków ktore trzeba wcisnac dla wielu jest beriera zaporowa ( co potwierdza teorie ze ludzie w duzej czesci sa debilami, chociaz ja ubogace to dodajac ze leniwymi xD).

Koniec koncow i tak trzeba sporo jendak wiedziec, nie da sie zrobic fajnego kawalka ot tak z d**y. A to ze nie trzeba sie przy tym potykac z bezsenowna maszyneria to tylko sie cieszyc. Gdyby czlowiek sobie nie ulatwial to samochody nie jezdzilyby na kolach tylko na trojkatach :)

Co do stwierdzenia ze trance sie konczy - koniec bez watpienia jest coraz blizej. Bo nie dalej :D. Trance będzie żył tak długo jak scena mu na to pozwoli. Bez sceny nie bedzie trance'u, tylko melodyczne dancery :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Uplifting/Epic Trance 2008/09/28 23:26 #1672

  • Czytelnik
  • Czytelnik Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Myślę, że trance, house i elektro to gatunki, które przetrwają jeszcze długo na scenie, oczywiście z kolejnymi mutacjami.
ToxicArea

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Uplifting/Epic Trance 2008/09/29 08:27 #1673

  • BSCOOP
  • BSCOOP Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
mógłbym wiedzieć czym jest gatunek "elektro"? jacyś ciekawi przedstawiciele?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Uplifting/Epic Trance 2008/09/29 16:14 #1677

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Electro ? gatunek muzyki elektronicznej zapoczątkowany przez zespół Kraftwerk, a kształtowany przez producentów funkowych i hip-hopowych.

Jednym z prekursorów gatunku electro jest Afrika Bambaataa, który wydał w 1982 r. jeden z obecnych klasyków tego gatunku, czyli Planet Rock, którym w późniejszym okresie inspirowało się większość artystów electro ze względu na jego nowatorską (jak na tamte czasy) linię perkusyjną i brzmienia, połączone z energicznym rapem ekipy Soul Sonic Force.

Dzisiejsze electro ma wiele rodzajów i podgatunków. Najbardziej popularnym i jednocześnie najbardziej nawiązującym do klasycznego brzmienia są miami bass oraz freestyle, którego najbardziej znani przedstawiciele to niemieccy artyści tacy jak Freestyle Project , Bubble J , czy Anthony Norris, reprezentujący najbardziej komercyjną odmianę freestyle, brzmieniowo nawiązującą do muzyki dance.

Z muzyką electro są często mylone style muzyki tanecznej takie jak breakbeat i electro house.

Źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Electro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Uplifting/Epic Trance 2008/09/30 00:23 #1691

  • BSCOOP
  • BSCOOP Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
heheh to było pytanie skierowane do czytelnika. Wiem czym jest muzyka electro, nawet pomagałem przy edytowaniu artykułu, który skopiowałeś z wikipedii ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena