Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Scamper - Prezentacja na ZTG 2011 [STREAM LIVE] 2011/09/11 00:20 #13761

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witajcie,

Jesteśmy właśnie cała ekipą na ZTG 2011, dzisiaj, w niedzielę o godzinie 10:00/10:15 do 12:00 będzie stream live z nasza prezentacja gry! Totalnie na żywo, totalnie odjazdowo :). Ogromna sala audytorium, prezentacja, muzyka! Nie możecie przegapić. O to linki:

mms://tvi-server.man.lodz.pl/live4

zjazdtworcowgier.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Scamper - Prezentacja na ZTG 2011 [STREAM LIVE] 2011/09/15 19:44 #13802

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Niestety nie dałem rady oglądnąć prezentacji. Jestem bardzo ciekawy jak Wasz projekt został przyjęty na ZTG? I jak generalnie wypadła impreza ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Scamper - Prezentacja na ZTG 2011 [STREAM LIVE] 2011/09/15 20:22 #13803

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Były poważne problemy techniczne bo nie mogłem podłączyć się do nagłośnienia sali, nikt nic nie wiedział dlaczego, po jakimś czasie pojawiły się głośniki ale były dosyć dziwne, bo satelity włączały się dopiero przy 2/3 głośności, wcześniej chodził sam subwoofer. Muzykę mogliśmy puścić tylko w określonych miejscach, a nie delikatnie w tle. Mimo tego prezentacja wypadła nieźle, było dużo pytań, głównie do fabularzysty/designera, o świat gry, muzykę Piotrka pochwalili goście od MMO, ogólnie spodobał im się projekt, reszcie także :). Za rok na pewno będą czekać na grywalnego gameplaya. Mnie o dźwięk nikt nie pytał bo wszystko powiedziałem dzień wcześniej na swojej prelekcji ;). Mamy nagranie i próbujemy się do niego jakoś dobrać, za jakiś czas powinno być online.

Samo ZTG wypadło nieźle, było trochę błędów organizacyjnych, często nikt nic nie wiedział, widać taki urok imprezy na 300 ludzi jednak niektóre sprawy dałoby się rozwiązać gdyby o nich pamiętać wcześniej, był punkt informacyjny, generalnie nie było źle. Dla mnie to pierwszy tak duży konwent dlatego nie mam porównania, jednak same prelekcje były bardzo dobre :). Co najciekawsze, mało jest wykładów o dźwięku, a właściwie nie ma wcale, tak jak i rok temu, chyba byłem prekursorem. Mimo tego okazało się, że jest trochę ludzi z "branży" na tej imprezie z którymi miałem okazję porozmawiać, za rok postaram się coś z tym zrobić i załatwić więcej osób do tego albo sam przygotuje tym razem coś konkretnego choćby dla tych 4-5 osób zamiast celować w ogół który i tak nie skorzysta :).

Jeżeli ktoś w tym siedzi to generalnie pozycja obowiązkowa ponieważ można złapać kontakty, nie będę pisał o szczegółach ale było dosyć dużo sponsorów i po prostu można było wyłapać wydawcę albo inwestora w ogóle poza konkursami. Na samej imprezie dużo ludzi także sponsorowało, w tym my, rozdawane był koszulki (u nas i u kilku innych zespołów), badziki, czasopisma, gadżety. Można się obłowić w "zabawki" ;). Z relacji kolegów z teamu wynika, że było lepiej niż w poprzednim roku, generalnie profesjonalizm poza paroma wpadkami, więc za rok kolejny powinno być jeszcze więcej powodów dla których warto się zjawić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena