Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 02:55 #791

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
sudsik napisał:

chłopaku robię bity hip-hopowe ale nie tylko i na codzień gram house/electro-house/tech-house więc proszę cię nie wyskakuj mi z takimi tekstami że niby tylko od hip-hopu jestem i na żadnej innej muzyce się nie znam, bo tak Cię zrozumiałem.
Jeżeli ten kawałek dla ciebie to całe życie?? nawet nie wiesz jakie ubogie masz życie.


P.S. Widzę że lubisz szufladkować, wszyscy co słuchają rapu to narkomani, a myśliś że co ??przy tych słodkich pierd*ch ludzię nie ćpają?? mało ludzi widziałeś.

Pozdrawiam.


na poczatek nie rozumiem tego chlopaku... ale ok, ze niby jestes od hip hopu teraz w ogole nie rozumiem cie ja tego nie podkreslilem tam... co do 'P.S ok jest tak nie mowie ze nie,a co do clubowej muzyki; widac jaki jestes na ten gatunek zle nastawiony przypuszczam ze cos poprostu ci w zyciu z nim nie poszlo ... i sie zraziles; tak mowie taki gatunek to dla mnie cale zycie i powinienes to uszanowac kazdy ma inny gust jeden kocha hip hop drugi club ....; przupuszczam ze jestes kolejnym okazem dziecka neo chodz nie lubie tego okreslenia...[/quote]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 03:14 #792

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
sudsik napisał:

chłopaku robię bity hip-hopowe ale nie tylko i na codzień gram house/electro-house/tech-house więc proszę cię nie wyskakuj mi z takimi tekstami że niby tylko od hip-hopu jestem i na żadnej innej muzyce się nie znam, bo tak Cię zrozumiałem.
Jeżeli ten kawałek dla ciebie to całe życie?? nawet nie wiesz jakie ubogie masz życie.


P.S. Widzę że lubisz szufladkować, wszyscy co słuchają rapu to narkomani, a myśliś że co ??przy tych słodkich pierd*ch ludzię nie ćpają?? mało ludzi widziałeś.

Pozdrawiam.


na poczatek nie rozumiem tego chlopaku... ale ok, ze niby jestes od hip hopu teraz w ogole nie rozumiem cie ja tego nie podkreslilem tam... co do 'P.S ok jest tak nie mowie ze nie,a co do clubowej muzyki; widac jaki jestes na ten gatunek zle nastawiony przypuszczam ze cos poprostu ci w zyciu z nim nie poszlo ... i sie zraziles; tak mowie taki gatunek to dla mnie cale zycie i powinienes to uszanowac kazdy ma inny gust jeden kocha hip hop drugi club ....; przupuszczam ze jestes kolejnym okazem dziecka neo chodz nie lubie tego okreslenia...[/quote]

Dopóki nie nazwałeś mnie dzieckiem neo cały twój post traktowałem z usmiechem na twarzy.
Dzieciaku bo tak musze cię nazwać za wcześniej wymienione neo, mam 22 lata i zaczynałem chodzić na imprezy jak miałem lat 15, old schoolowe hardtechno się grało głównie (
)
Co do klubowej muzyki... Jeżeli ty uważasz ten utwór za wielki hit polskiej sceny to ty nie wiemsz CO TO JEST HIT!!! nie wiesz co poważni dje grają na zachodzie. dla twojej informacji, poważnie dje to nie komercyjne pajace!!!
Znam kilku o WIEEEEEEEEEELEEEEEEEEE bardziej znanych producetów na całym świecie niż te parówki "cibul" "kalafior i renifer" czy jakiecyś tam inni.
a co do tego że sie zraziłem :D
nic z tych rzeczy, poprostu gram to co lubie nie istotne czy dla 20 czy dla 200 osób a takie rozumowanie jakie ty masz, że media wiedzą najlepiej i my im wierzymy niszczą polski CLUBING nie "CLUBING"
mam nadzieję że ZROZUMIAŁEŚ


sory za jakiekolwiek błędy i nieścisłości
wróciłem ledwo c o z imprezy, pijany i nie wytrzymałem do rana aby odpisać na post sudsika

P.S. sudsik a ile ty masz lat?? gdzie zaczynałeś chodzić na swoje pierwsze "poważne" imprezy??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 05:05 #793

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
felix bo ty naprawdę jesteś dziecko neo. Przynajmniej teraz tak sądzę po przeczytaniu twojego ostatniego posta.
Sudsik olej go. To jest taki typ trolla internetowego. Szuka zaczepki, czeka tylko żeby zrobić aferę. Jedyny i najlepszy sposób na takie zjawisko to zwykła ignorancja =)
A panu felixowi radziłbym wziąć coś na uspokojenie, zrelaksować się, przeczytać jakąś mądrą książkę, a dopiero później uczestniczyć w dyskusjach z innymi ludźmi. Zrobiłeś już popis swojej kultury, inteligencji, błyskotliwości i profesjonalizmu swoim pierwszym postem. Może jeszcze napisz ile razy dupiłeś...to będzie dopiero ciekawe :D Masz niesamowicie bogaty system wartości :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 09:50 #794

  • EBzz
  • EBzz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja mam 18.... i mysle ze wiem co to sa powazne imprezy... ide za Mindcrusherem (sory za blad jakby co ) olewam, rzeczywiscie felixx, no nie wiem ciezko z toba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 09:57 #795

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
sudsik napisał:

dla ciebie Papi dancowe gowno... dla innych cale zycie wiec uszanuj to, poza tym czego mam sluchac wypchanego k*** rapu? troszke mniej, hip-hopu ktorzy pisza ludzie z****i dragami? czy moze metalu itp dzwiekow gdzie dra sie bez opamietania... wiec widzisz kazdy ma inny gust wiec to uszanuj a nie nazywaj g*****....


Ej człowieku !!! Po przeczytaniu tego posta Wk****łem się."Wypchanego"k**** rapu?Co jest?
Mówisz o "uszanowaniu" a chyba nie wiesz co to znaczy bo OBRAŻASZ innych.Myślisz,że ludzie piszący i robiący Hip-Hop,Rap regularnie ćpają?Wolę raz na jakiś czas wypalić blanta z przyjaciółmi niż nap*******ć się wódą.I jeszcze jedno,Odp*****l się od wierszy.Bez urazy ale sam zacząłeś.ELK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 10:00 #796

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kurde wpisałem tam gdzie nie trzeba.Można to skasować?Nie wiem jak to się stało,hehe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 10:05 #797

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
EL KOKAL napisał:

Kurde wpisałem tam gdzie nie trzeba.Można to skasować?Nie wiem jak to się stało,hehe.

Przepraszam pomyłka!!!Tak to jest jak się siada do kompa z rana po tym jak dopiero co się wstanie,hehehe.Przeskoczyło mi na drugą stronę no i w ogóle zakręciłem się.Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 10:32 #798

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja szukam zaczepki??!!
Ty też pewnie uważasz ten utwór za hit.
hmm, a tak na marginesie co możesz wiedzieć o moim systemie wartości??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena