Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 11:11 #799

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Z twoich wypowiedzi całkiem sporo =) Nikomu tutaj nie zaimponujesz swoim "doświadczeniem" klubowym. Wykazałeś zero tolerancji wobec sudsika. Gdybyś wykazał się jakąś konstruktywną oceną i krytyką wobec jego muzyki to nie byłoby problemu. Każdy może napisać "gówno" bo to nic trudnego. Następnym razem jak będziesz coś takiego chciał napisać, wstrzymaj się. Postaw się na miejscu sudsika. On najwyraźniej kocha to co robi, swój gatunek muzyczny, sprawia mu to radość i przyjemność i myślę, że należało by to uszanować. Jak ty byś się czuł na jego miejscu? Pomyślałeś o tym chociaż przez chwilę? Czy byłeś pijany?
Ode mnie wszystko. Nie będę się więcej wypowiadał w tym temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 11:17 #800

  • EBzz
  • EBzz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ej człowieku !!! Po przeczytaniu tego posta Wk****łem się."Wypchanego"k**** rapu?Co jest?
Mówisz o "uszanowaniu" a chyba nie wiesz co to znaczy bo OBRAŻASZ innych.Myślisz,że ludzie piszący i robiący Hip-Hop,Rap regularnie ćpają?Wolę raz na jakiś czas wypalić blanta z przyjaciółmi niż nap*******ć się wódą.I jeszcze jedno,Odp*****l się od wierszy.Bez urazy ale sam zacząłeś.ELK.[/quote]

Zle mnie zrozumieles.... ELK... chodzilo mi tu o to; o te gusta jeden moze mowic gowno na club drugi ze rap to lecace kurwa itp itd.... zle mnie zrozumiales mam kolege ktory tworzy H-H... i chodz za nim nie przepadam nie powiedzialem ze to gowno jak poprosil o ocene... i dlatego tak napisalem... chcialem nawiazac do wypowiedzi felixa ktory niestety taka ma opinie o clubie i tak ocenia ludzi ale moze rzeczywiscie to zle ujalem w tym poscie ktory wyzej skrytykowales...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 11:26 #801

  • EBzz
  • EBzz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mindcrusher napisał:

Z twoich wypowiedzi całkiem sporo =) Nikomu tutaj nie zaimponujesz swoim "doświadczeniem" klubowym. Wykazałeś zero tolerancji wobec sudsika. Gdybyś wykazał się jakąś konstruktywną oceną i krytyką wobec jego muzyki to nie byłoby problemu. Każdy może napisać "gówno" bo to nic trudnego. Następnym razem jak będziesz coś takiego chciał napisać, wstrzymaj się. Postaw się na miejscu sudsika. On najwyraźniej kocha to co robi, swój gatunek muzyczny, sprawia mu to radość i przyjemność i myślę, że należało by to uszanować. Jak ty byś się czuł na jego miejscu? Pomyślałeś o tym chociaż przez chwilę? Czy byłeś pijany?
Ode mnie wszystko. Nie będę się więcej wypowiadał w tym temacie.


dzieki Mind :) chociaz ty to rozumiesz...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 11:33 #802

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mindcrusher napisał:

Z twoich wypowiedzi całkiem sporo =) Nikomu tutaj nie zaimponujesz swoim "doświadczeniem" klubowym. Wykazałeś zero tolerancji wobec sudsika. Gdybyś wykazał się jakąś konstruktywną oceną i krytyką wobec jego muzyki to nie byłoby problemu. Każdy może napisać "gówno" bo to nic trudnego. Następnym razem jak będziesz coś takiego chciał napisać, wstrzymaj się. Postaw się na miejscu sudsika. On najwyraźniej kocha to co robi, swój gatunek muzyczny, sprawia mu to radość i przyjemność i myślę, że należało by to uszanować. Jak ty byś się czuł na jego miejscu? Pomyślałeś o tym chociaż przez chwilę? Czy byłeś pijany?
Ode mnie wszystko. Nie będę się więcej wypowiadał w tym temacie.


rozumiem o co ci chodzi i zgodzę się z tym, ale ja przecież nie oceniałem jego muzyki tylko ten super hit, nawet nie słyszałem jego muzyki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 12:08 #804

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
OK.Takich ludzi lubię.Chodziło mi też o to,że ci którzy to przeczytają a nie obracają się w "temacie" zle odbiorą twoją wypowiedz.Ale spox.Wszystko zostało wyjaśnione.Pozdrawiam.ELK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 13:29 #805

  • EBzz
  • EBzz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
felixxx napisał:

rozumiem o co ci chodzi i zgodzę się z tym, ale ja przecież nie oceniałem jego muzyki tylko ten super hit, nawet nie słyszałem jego muzyki.[/quote]

ale mowiles o gatunku... jeden huj ok konczymy tan temat ... Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 14:05 #806

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
ok
pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Discosuperstars- Slice me nice [ remix pack] :) 2008/07/12 17:36 #807

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Ja już nic nie rozumiem :D Pogubiłem się...
Ale muszę przyznać, że zaskoczyłeś mnie felixxie. Spodziewałem się kolejnych agresywnych postów. Rozczarowałeś mnie i to bardzo pozytywnie. Oby więcej takich ludzi, z którymi jednak można dojść do porozumienia. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena