Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[Szukam] zapaleńca do współpracy 2013/06/02 16:37 #20540

  • reason8
  • reason8 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jak w temacie. Ja z lubuskiego, raczej zapaleniec niż muzyk i profesjonalista. Mam fajne pomysły, ale brakuje "kopa". Jak ktoś chętny - zapraszam. Może być fajna zabawa:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Szukam] zapaleńca do współpracy 2013/06/03 13:35 #20542

  • dezler
  • dezler Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 18
Moim zdaniem źle założony temat, nic z tego nie wiadomo ani o jaką współpracę chodzi itp.
Ale jeśli chodzi o współprace MC / Producent to myślę że jeśli ktoś jest dobrym MC to producent jakiś
wcześniej czy później się jakiś odezwie sam od Siebie
Ale To Tylko Moje Zdanie Piona !
Werset, 1991, Rap.

Chcesz Bity ? Napisz, jakoś się dogadamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Szukam] zapaleńca do współpracy 2013/06/04 17:00 #20543

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Dokładnie wpełni zgadzam się z powyższym,nie wiadomo kto kogo szuka heh ;) Jesteś mc szukasz producenta,nawijaj na początek na kradzionych bitach z dobrym flow nie będziesz musial szukać producentów.chyba że kolega sieka bity to sposobow publikowania swoich produkcji w sieci jest sporo :) Powodzenia Yo ;)
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Szukam] zapaleńca do współpracy 2013/06/04 18:48 #20544

  • reason8
  • reason8 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Coś bliżej o mnie: bawię się nagrywaniem muzy, korzystam ze sprzętowego syntezatora Rolanda Juno Di sprzężonego z DAW-em Cakewalk Sonar X1 (innych nie uznaję, choć bawiłem sie nimi). uwielbiam wtyczki analogowych syntezatorów takich jak. Prophet, Jupiter 8. Oberheim OPX, Z3ta, Nexus, Yamaha CS-80, MinoMoog i wiele wiele innych. Przez 3 lata samodzielnej walki z tematem od podstaw posiadłem niemałą wiedzę. Troszke komponuję, staram się produkować swoje "wypociny", bawiłem się także w miksy i sample. Niestety mam wrażenie, że w pojedynkę brakuje mi chyba pomysłów, a byc może i kopa... mam sporą wiedzę o muzyce (niestety jako słuchacz). A tak sie fajnie składa, że muza stanowi meritum mojego zycia. Więc może ktos sie odezwie - tak samo zakręcony jak ja. Jedno co moge zagwarantowac to uczucie fajnej zabawy - bo o to przecież chodzi:) Pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena