Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

propozycja drobnych zmian 2008/06/12 16:00 #535

  • ruby_ttm
  • ruby_ttm Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Ja mam rap i bez wątpliwości to mój cały świat!
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
moim zdaniem forum powinno zostać troszke ulepszone, a dokładnie chodzi mi o menu z prawej strony, które tylko poprostu przeszkadza, no i jeszcze te dwa losowe artykuły na dole strony. Wydaje mi się, że forum nie powinno być aż tak mocno integrowane z serwisem www. Forum powinno być dodatkiem do strony, więc jeśli ktoś bedzie chciał wejśc na forum to wejdzie, jeśli ktoś bedzie chciał poczytać jakieś artykuły to poszuka ich na stronie. Tym czasem panuje tu lekkich chaos, z każdej strony jesteśmy otaczani jakimiś artykułami, bądzi innymi dodatkami. Uważam że forum jako tako powinno być wolne od tych dodatków, otwierać się w nowum oknie, a usuniecie tego menu z prawej strony sprawi że forum lekko się 'rozciągnie' na ekranie przec co będezie bardziej przejrzyste a nie takie przytłoczone z każdej strony ;)

EDIT:
zauważyłem jeszcze, że gdzie się nie popatrzy to jest funkcja 'odpowiedz w wątku' troche tego za duzo? przed postem, za postem, a do tego jeszcze funkcja 'szybka odpowiedz'. Ja bym się zdecydowała na pozostanienie tylko fukjcni szybka odpowiedz, gdy uważam, że jest to o wiele bardzie wygodne przec co może zachęcić użytkowników to odpisywania na posty;)

EDIT2:
podzieliłbym jeszcze puki co forum na dwa wieksze działy. Pierwszy z nich mogłby się nazywać "Tworzenie muzyki" gdzie były my wszystki podrzędne dział związane owym tematym, a drugi dział mogłby się natomias nazywać "Inne" gdzie były by działy typu: 'przywitaj się', 'vsti.pl cafe' idt. Uważam że mogło by to znaczniej wpłynąc na poprawę orientacji na forum, bo puki co to tak troche rozrzucone jest;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:propozycja drobnych zmian 2008/06/12 16:38 #541

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Podział forum na dwie większe kategorie to znakomity pomysł - do zrealizowania
Kwestia opcji odpowiedź/szybka odpowiedź - zauważ, że próba udzielenia odpowiedzi z możliwością zastosowania formatowania wątku bądź wstawienia jakiegoś screena jest możliwa tylko i wyłącznie po wybraniu funkcji - odpowiedź.

Integracja forum w takiej a nie innej formie jak narazie się nie zmieni. Zależało mi na zintegrowaniu strony z forum:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:propozycja drobnych zmian 2008/06/12 16:50 #544

  • ruby_ttm
  • ruby_ttm Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Ja mam rap i bez wątpliwości to mój cały świat!
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
integracja forum z stronką www moim zdaniem jest troszke zbędna, gdyż tak jak mowiłem wprowadz to lekki chos, ale jeśli nie chesz tego zmieniac to może zastanów się nad wyrzuceniem tej reklamy google z prawego menu? oraz ta mniejsza reklama pod forum, może warto ją umieścić troszke niżej? pod tymi dwoma losowymi artykułami? tak aby one nie były aż tak bardzo uciążliwe. Wiadomo w jakim celu są te reklamy, ale co za dużo to nie zdrowo;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:propozycja drobnych zmian 2008/06/12 18:32 #545

  • chuson
  • chuson Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mi natomiast sie wydaje ze taka stronka jak "TA" niepowinna byc oddzielna od forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:propozycja drobnych zmian 2008/06/21 01:58 #617

  • BSCOOP
  • BSCOOP Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
też jestem przeciw odseparowaniu forum, więcej wyniknie z tego ujemnych skutków dla serwisu.

Co do subskrybowania tematów: czy da się tą opcję jakoś usunąć? Ewentualnie możliwe jest wyłączenie automatycznego subskrybowania tematów w których dodało się jakiś post?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:propozycja drobnych zmian 2008/06/21 09:54 #622

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Z chwilą pisania nowego wątku użytkownik sam może zadecydować czy chce subskrybować dany temat czy też nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:propozycja drobnych zmian 2008/06/22 01:12 #630

  • BSCOOP
  • BSCOOP Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
ale mimo to przydałaby się taka opcja w ustawieniach profilu. Ja osobiście nie korzystam ze subskrybcji forów dlatego nie podoba mi się zaśmiecanie mojej skrzynki niechcianymi wiadomościami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena