Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

MODERATORZY!!! 2009/01/20 10:59 #2768

  • Basseprod
  • Basseprod Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
Coraz częściej zauważam, że wśród dowodzących całą tą stroną nie ma za grosz konsekwencji w stosunku do użytkowników, co widać na pierwszej stronie przy komentarzach. Każdy uważa, że jego kawałek jest najlepszy, a jeśli komentarze będą negatywne wówczas pojawiają się same wyzwiska, kłótnie. Robicie z tej strony patologie, że aż nie chce się dalej wrzucać kolejnych kawałków, nie mówiąc już wogóle o logowaniu tej strony... WYCIAGAJCIE KONSEKWENCJE!!!


Regulamin
07.05.2007.

II. Odpowiedzialność:

3. Administrator strony vsti.pl zastrzega sobie możliwość zablokowania możliwości komentowania informacji zawartych w serwisie, w przypadku gdy notorycznie podejmowane są próby zamieszczania w serwisie treści zawierające wulgaryzmy, szkalujące innych bądź w inny sposób utrudniające korzystanie z serwisu innym Użytkownikom. W skrajnych przypadkach Administrator może zablokować całkowicie dostęp do serwisu.
!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 11:38 #2769

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Od dawien dawna nie patrze na komentarze, a do utworów w ogóle już nie zaglądam. Rzeczywiście chlew nie z tej ziemi się tam zrobił. Pełno komentarzy jakiś dzieci neostrady. Co najmniej 3 osoby zasłużyły sobie na zablokowanie konta, a to tylko kilka komentarzy. Boję się pomyśleć ile tego będzie jakbym przejrzał ich więcej...
Niestety nie mam możliwości ingerowania w komentarze. To zadanie dla Pietii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 11:47 #2770

  • Basseprod
  • Basseprod Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
Więc mam głęboką nadzieję, że on cos z tym zrobi, ponieważ jeszcze niedawno chętniej wchodziłem na tą stronę, a dziś tych chęci zaczyna mi brakować....ciekawe ile zaczyna być takich osób jak ja - tego nie wiem. Zapewne wielu, dlatego zróbcie coś.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 12:22 #2771

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Na tej stronie jest zaledwie garstka osób, z którymi można podjąć konstruktywną dyskusję. Reszta to dzieci. Gdyby to był serwis poświęcony Logicowi lub Cubase'owi to sytuacja wyglądałaby troszkę lepiej. Niestety większość użytkowników FL'a nie ukończyła 16-17 lat. Program jest wyjątkowo prosty do ogarnięcia, a do tego można na nim uzyskać profesjonalne efekty.
Jeżeli chcesz dzielić się swoimi produkcjami z poważnymi ludźmi, którzy mają pojęcie o muzyce z bardziej profesjonalnym podejściem to źle trafiłeś. Niestety nikt na to nie ma wpływu. Jest jak jest i trzeba to przełknąć. Zobacz sobie jakie problemy są poruszane na forum. Większość "pytań" można by porównać do pytania: A jak zrobić kupę? Bo ja nie umiem.
Osobiście jest mi przykro, że tak to wygląda. Szkoda mi Pietii. Kiedy pojawiło się nowe forum vsti.pl miałem nadzieję spotkać tutaj ludzi z konkretnymi celami.
Z drugiej jednak strony gdzieś Ci młodzi "twórcy" podziać się muszą. I to jest to miejsce. Nie mówię, że to źle bo fajnie widzieć ile osób interesuje się muzyką z innej strony. Problem w tym, że większość z nich nigdy w tym kierunku nic nie osiągnie. Są to osoby, które "postradały" zmysły i uważają się za nie wiadomo kogo i co to nie potrafią. Później masz taką, a nie inną sytuację jeżeli chodzi o komentarze. Pomyśl więc wtedy o tym, że Ci ludzie nie są warci Twoich nerwów. Masz cel? Masz plan? Masz talent? Wiesz czego chcesz? Dążysz do celu? Jeśli tak to jesteś lepszy od nich i nie widzę sensu zawracaniem sobie nimi głowy. Weź to pod uwagę.
Jeżeli kogoś uraziłem tym postem...to trudno, proszę to jakoś przełknąć i żyć dalej =)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 12:27 #2772

  • Basseprod
  • Basseprod Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
No w sumie masz racje. Szkoda moich nerwów...:) Pozdro :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 12:54 #2773

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Proszę o informacje na PW, kto i i gdzie (tutaj link) zachował się nieodpowiednio. Po analizie konta będę blokowane

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 16:32 #2776

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
przyłącze się do tej złej krwi zalewającą ten serwis dużo się zmieniło od momentu przeglądania strony Pietii dawno temu teraz miałem nadzieję ,że urośnie w kulturalny sposób aby służyć innym dobrymi radami i zachętami do maniactwa efelowego niestety zacząłem odwiedzać tą stronę niedawno ok. może dwa miesiące i muszę z przykrością stwierdzić ,że nie tędy droga PANOWIE . Aby poprawić wszystkim nastrój zrobię wrzutkę ostatnich moich wypocin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MODERATORZY!!! 2009/01/20 17:26 #2778

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Niestety nie da się wyeliminować pewnych osób, i każde forum musi się liczyć z tego typu zachowaniami. Myślę, że problem często leży w braku umiejętności krytykowania innych. Przecież nie chodzi o to by komuś nawrzucać, jak się wielu wydaje (i od dziś każdy, kto zostanie przyłapany na tego typu działaniach, co będzie miało swoje odzwierciedlenie choćby w komentarzach będzie miał blokowane konto).

Krytykować można w wręcz trzeba, ale bez obrażania. Przecież zależy nam na tym aby Wasze umiejętności były coraz większe, a utwory coraz to lepsze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena