Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 17:57 #13070

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

lsudny napisał: Znajdź mi jakikolwiek sensowny powód, że ten design jest lepszy od tamtego

Przejrzystość i porządek - tak właśnie oceniam ten szablon (w stosunku to tego, który można było zobaczyć dwa miesiące temu). Tak właśnie oceniam ten szablon.

próbując dostać się do ustawień profilu żeby zaktualizować awatar i dać nowego linka do swojej muzyki musiałem przekopać pół strony... ...Kolejność działów wygląda tak, jakbyś je wrzucił do winampa i wcisnął przycisk shuffle.....


A to ciekawe bo w tej kwestii nic się nie zmieniło, dodatkowo na stronie zamieściłem poradnik, który prowadzi za rączkę co i jak zrobić. podobnie sprawa się ma jeśli chodzi o forum.

Wchodząc w dział "tworzenie muzyki" wylewają się jedynie najnowsze newsy ze świata wtyczek, sampli i DAWów. A gdzie podstawy?

tutaj muszę CI przyznać rację, postaram się to uporządkować.

Krytykować każdy potrafi ale już dostrzec pozytywy zmian jest trudniej bo przecież co mi po:
  • zdecydowanie lepszym edytorze postów,
  • większej wygodzie korzystania z samego forum (możliwość uploadowania większej ilości grafik)
  • automatycznym zagnieżdżaniu odtwarzacza po dodaniu mp3 jako załącznik,
  • automatycznej konwersji linków wklejanych na forum z Youtube

A w najbliższych dniach również kolejne materiały bogato ilustrowane (fl studio tutoriale) w postaci artykułów prezentujących wybrane aspekty pracy w środowisku Fl Studio 9/10, a wśród nich między innymi:
  1. Korzystanie z wtyczki Fl Vocodex
  2. Zabawki fl studio
  3. Fl Mixer – tutorial poświęcony w całości mixerowi
  4. Tutorial poświęcony wtyczce Fruity Granulizer
  5. Instalacja wtyczek VST – czyli wywody o korzystaniu z różnych producentów w środowisku fl studio
  6. Warunki jakie muszą być spełnione, aby móc nagrywać ze źródeł zewnętrznych
  7. Zaktualizowana lista przydatnych skrótów klawiaturowych Fl Studio
  8. Rejestracja materiału audio za pomocą wtyczki Edison oraz bezpośrednio do klipów audio

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 17:57 #13071

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Przeczytaj cały wątek od zera stary :) bo wiele straciłeś.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 20:30 #13073

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Także radzę przeczytać jeszcze raz każdemu, bo rozmijamy się trochę z celem tej dyskusji ;). Ja może jeszcze raz podsumuje swoje stanowisko:

- Przede wszystkim, na zarzut kolegi powyżej, nie wieszam na nikim psów ani nikomu nie wrzucam, krytykuję w pewnym sensie layout strony głównej, nie człowieka czy działania ludzi. To dwie różne sprawy.

- Do forum nie mam nic, jest przejrzyste i funkcjonalne, widziałem gorsze, phpBB mi się znudziło, zbyt standardowe, jest teraz ok.

- Odrzuca mnie jedynie strona główna i i ogólnie koncepcja całego portalu który spada na drugi plan bo jest nieczytelny, newsy giną gdzieś w gąszczu innych rzeczy - dlaczego to już pisałem w tym wątku nie raz. Dziwi mnie reakcja obronna w stylu "Nie rozumiem oburzenia, przecież jest X, Y i Z" - no jest, ale nie ma innych rzeczy. Generalnie dziwi mnie w ogóle reakcja obronna. Porównując do naszych klimatów wygląda to mniej więcej tak jakbym zrobił dobry utwór, ale zawalił miks bo jest nieczytelny - jedni mówią, że trzeba poprawić, innym się podoba, ale ja wolę zostawić jak jest "bo jest dobrze".

Pisaliśmy kiedyś trochę i zadeklarowałeś, że portal jako tako będzie lepiej wyeksponowany , będzie możliwość pisania newsów czy artykułów przez użytkowników. I tak jak pisałem wcześniej nawet gdyby to teraz było to nie miało by sensu bo tego nie widać na głównej. Te pionowe były znacznie lepsze, jeszcze kilkanaście dni temu.

Mówisz, że wszystko musisz robić sam, nie ma z tego kasy, ale jak widzisz ludzie są chętni do pomocy, tak merytorycznej jak i finansowej czy jakiejś zrzuty jak będzie nagła potrzeba, ale najpierw trzeba dać sobie pomóc i nie brać wszystkiego osobiście, że odrzucając layout czy jego część odrzucam włożona pracę w to wszystko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 20:41 #13074

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Dobrze, to może zacznijmy od elementów, które znajdują się na podstronie forum bo właściwie tutaj większość z Was najwięcej spędza czasu. Co powiedzie na to by całkowicie zrezygnować z elementów znajdujących się pod menu (Ostatnio na forum, reklama, Nowości oraz Ostatnio dodane utwory)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 21:29 #13077

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Nowości z miniaturami najlepiej by zostawić. A ostatnio na forum i ostatnio dodane utwory dać na bok. Tak jak było wcześniej. I będzie o wiele bardziej czytelnie.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/23 10:54 #13081

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
Jak wyżej :)
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/25 08:18 #13100

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Jest już o wiele lepiej.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/08/11 23:00 #13375

  • Krzycyt
  • Krzycyt Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Kiszenie kapuchy to je moje hobby!
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 1
A może...



Nie znam się na tworzeniu stron WWW, nie wiem ile czasu by to zajęło, ale byłoby wybitnie przejrzyście :D
To jedynie sugestia.
Pzdr.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale moj telefon ich nie obsluguje :(
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena