Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Układy nut 2008/06/06 13:54 #465

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam...
Ostatnio wpadłem na pomysł żeby zabrać się za przerabianie kawałków... bo tworzenie od podstaw ro jednak jeszcze nie moja KLASA :] Bije pokłony dla tych którzy potrafią sami stworzyć świetny kawałek. Na niestety do tych nie należę
Dobra .. rozgadałem się... chodzi mi o to że:
Chciałbym żeby tutaj były podawane UKŁADY NUT , nuty, lub coś w tym stylu do znanych kawałków...
ja potrzebuje akurat nud to Luvstruck - tego kawałka który leciał w filmie "Chłopaki na Ibizie"

jeśli ktoś mógłby mi pomóc- mam dobry słuch , ale jakoś nie potrafie tego ułożyć- byłbym bardzo wdzięczny.. Pozdrawiam
PEACE :]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/06 17:20 #468

  • sudsik
  • sudsik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Widzialem gdzies Remix pack tego kawalka, poszukaj sobie w wyszukiwarce wpisz nazwe i obok slowko remix pack napewno znajdziesz, tam jest wszystko od bassu po tamaty pady itd... w formacie midi wystarczy ze przeciagniesz do wtyki pozdro ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/06 21:58 #473

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
taa dzięki ale mi chodzi o układ nut do tej myśli przewodniej.. same pady jakby... kuma to ktoś??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/06 22:59 #474

  • sudsik
  • sudsik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
no wlasnie tam jest uklad nut ;] sciagnij sobie zobaczysz ;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/07 00:29 #476

  • Mindcrusher
  • Mindcrusher Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ze słuchu odtworzyć nie umiesz? Radzę potrenować bo świetna zabawa z tym jest. Z początku będzie Ci się to wydawać strasznie trudne, ale z czasem nabierzesz takiej wprawy, że żadna melodia nie sprawi Ci problemu (jeśli oczywiście będziesz dużo pracował=).
Musisz się zastanowić troszkę nad tym o co prosisz. Prędzej czy później będziesz musiał się "usamodzielnić" przecież nikt Ci nie będzie wiecznie wszystkiego na tacy podawał. Właśnie o to chodzi w tworzeniu muzyki. To ma być dla Ciebie zabawa i sama przyjemność. Nie wspomnę o satysfakcji z sukcesów chodźby tych najmniejszych. Jeżeli przychodzisz na forum i prosisz o gotowce to wiesz...zdaję mi się, że żaden z Ciebie producent nie jest i nie będzie. Nie na tym to polega. Jak nie dajesz rady, nic Ci nie wychodzi to próbuj dalej, albo zrezygnuj i zacznij zbierać znaczki lub coś w tym stylu. No chyba, że chcesz imponować znajomym, którzy nie mają bladego pojęcia o tworzeniu muzyki i będą się wszystkim zachwycać...
Nie miałem na celu Cię obrażać, tylko uświadomić Ci kilka istotnych spraw. Teraz właśnie tak wszyscy postępują. Ściągają fl-a, nexua i myślą, że wielkimi muzykami są, a kiedy przychodzi czas do podjęcia wysiłku i rozwijania swych umiejętności walą takie właśnie posty...dajcie mi bo ja nie umieć i mi się nie chcieć. Sorry, ale uważam, że takiego syfu nie powinno być na tym forum. Pietia od wielu lat trzyma tu wysoki poziom. Jest to chyba jedyny polski serwis, na którym można znaleźć kilku prawdziwych muzyków. Reszta to zwykłe pionki przypisująca sobie miano "didżeja". Nie lubię wchodzić w konflikty z ludźmi, ale tym razem muszę rzucić swoje 3 grosze i napisać kilka nieprzyjemnych słów. Niszczysz swoim zachowaniem to co zrobił Pietia dla "naszej sceny". Nie widać tego dosłownie, ale tak niestety jest. Nie wiem co on sam o tym sądzi, ale ja uważam, że należy mu się szacunek i utrzymywać dalej wysoki poziom jego serwisu. W końcu teraz jesteśmy jego częścią więc do jasnej cholery zastanówcie się ludzie i nie zawracajcie za przeproszeniem dupy poważnym ludziom. Idźta lepiej pobawić się "edżajem" jak was nie stać na więcej.
No i jednak Cię obraziłem....k****. Idę lepiej spać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/07 08:25 #478

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mlodyferel napisał:

taa dzięki ale mi chodzi o układ nut do tej myśli przewodniej.. same pady jakby... kuma to ktoś??

Jeżeli udostępnisz mi wersję oryginalną, to w chwili czasu pokuszę się i spróbuję Ci ten pad nagrać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/07 10:20 #479

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mindcrusher masz racje.. faktycznie nie jestem jakimś tam bóg wie kim, ale zrozum kogoś kto dopiero stawia pierwsze kroki, w końcu ty też nie od razu wiedziałeś wszystko?? prawda?? dobra ni będziemy się kłucia tutaj ani nigdzie indziej, ze względu na właśnie tą stronkę i na admina- Pietia, sorry jeśli przez mojego posta twoja stronka straciła na wartości.....

Mindcrusher- nie mam nic do ciebie ,ale zrozum innych... takich samych ludzi jak ty, omylnych i nie idealnych...
Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Układy nut 2008/06/07 10:32 #480

  • mlodyferel
  • mlodyferel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Apropos Pietia jeśli już chcesz mi pomóc... to tutaj jest link do tej nutki, sam też będę próbował to złożyć ... zobaczę czy wyjdzie... ale będe wdzięczny jeśli mi pomożesz..
www.wrzuta.pl/audio/nMdKSL4ae9/

Chodzi mi o te pady od tego momentu 1:04

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena